Skocz do zawartości

[trenażer] interaktywny w rozsądnej cenie?


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w międzyczasie podpytałem kolegę cegła11. Okazało się, że też miał kupon na 10% rabatu na bikester.pl i to u nich kupił za 3029zł. Napisał również, że reklamował wadliwe Suito w bikesterze i bez problemu zwrócili mu pieniądze i wziął w to miejsce właśnie Core. 

Może ten bikester nie taki znowu ostatni?... :) Jak by nie patrzeć to prawie 500zł w kieszeni w porównaniu do ofert na naszym rynku. Chociaż jak schodzą z ceną do 3300 to różnica robi się coraz mniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ta oferta na 3200 na 2 sztuki nie jest jakoś mocno ograniczona czasowo? To znaczy, że można poczekać na Black Friday i jak nic się nie trafi to wówczas zakupić w tej cenie na przełomie listopada / grudnia? 

Dopytam jeszcze o te kwestie reklamacyjne i dam znać, jak będę miał odpowiedź od kolegi cegła11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bikster nie mozna byc pewnym niczego do samego końca.... "kupilem" kiedys Widel węglowy Ritcheya, mieli b.ladna cenę i ... nie moglem poczatkowo zrealizować płatności....w koncu dostalem info o anulowaniu mojego zamówienia, z jakiegos niejasnego powodu.  Tego samego dnia ten sam widelec pojawil sie znow w ofercie juz pare stow drozej... napisalem do nich wtf, przeprosili i dali kupon znizkowy, z ktorym i tak bylo drozej niz za pierwszym razem :-) nie kupie tam juz nawet nakretki na wentyl presta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wkg podpytałem kolegę cegła11 - dostał od bikester.pl etykietę zwrotną na paczkę, więc nie ponosił kosztów wysyłki. Natomiast cała sprawa trwała blisko 3 tygodnie, bo najpierw przesyłka do bikester, później oni do producenta i po 2 tygodniach od wysłania przez sklep do producenta dopiero przyszła kasa na konto, więc chwilę to trwało. Pytanie tylko, czy przy zakupie na miejscu będzie ta procedura cokolwiek szybsza :) Tam akurat chodziło o Elite Suito. 

@cinol123 ja u nich parę razy coś kupowałem (w tym rower) i do tej pory wszystko szło bez problemu, aczkolwiek dobrze wiedzieć, że takie numery odstawiają :) Najchętniej bym kupił na bike-discount, o ile będą jakieś promocje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eazy napisał:

Natomiast cała sprawa trwała blisko 3 tygodnie, bo najpierw przesyłka do bikester, później oni do producenta i po 2 tygodniach od wysłania przez sklep do producenta dopiero przyszła kasa na konto, więc chwilę to trwało.

A ile trwała przerwa do momentu kiedy miałeś nowy w domu? Z miesiąc minimum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tyle to finalnie koledze cegła11 wyszło, bo jak dostał zwrot kasy to zamówił w bikester.pl Kickr Core za 3020zł (z rabatem 10%) :) 

W każdym razie jeżeli lokalnie są oferty za 3200 to już nie jest źle, więc można poczekać i zobaczyć co będzie na BF i wówczas zdecydować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dokleić pytanie do tematu :) Zastanawiam się nad trenażerem DD. Na oku mam dwa modele:

Elite Suito

Tacx Flux S

 

Który byście wybrali? Kompaktowy Suito bardzo mi podchodzi, lecz przerażają mnie opinie o jego usterkach :( 2500 PLN to górna granica którą bym chciał wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że też rozważałem Suito, Direto X, Flux S / Flux 2, ale im więcej czytałem i im bardziej się tutaj rozwijała dyskusja, tym bardziej dochodziłem do wniosku, że pierwotnie zakładany budżet w okolicy 2,5k, trzeba będzie chyba lekko naciągnąć i zdecydowałem ostatecznie, że będę polować na Kickr Core na 'czarnopiątkoywch' wyprzedażach i promocjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co sądzicie o trenażerze 

TRENAŻER QUBO DIGITAL SMART B+ ELITE

https://www.decathlon.pl/trenaer-qubo-digital-smart-b-id_8592557.html

Czy lepiej kupić trochę tańszy 

TRENAŻER FLOW SMART TACX

https://www.decathlon.pl/trenaer-flow-smart-id_8345488.html

Zastanawiam się który jest mniej awaryjny.

Zależy mi też na tym żeby był dość cichy bo mam nerwowego sąsiada :))

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wkg napisał:

Po zimie to trenażer nie będzie potrzebny :D

No nie wiem...do nastepnej zimy/jesieni.....;-)

Ale coby nie mowic, to interwaly "łatwiej" jest zrobić na trenazerku. Bez ogladania sie na cokolwiek, mozna sie ujechac w trupa :P ...no dobra, trzeba tylko patrzec czy pot nie zalewa podlogi :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, milanista napisał:

Co sądzicie o trenażerze 

TRENAŻER QUBO DIGITAL SMART B+ ELITE

https://www.decathlon.pl/trenaer-qubo-digital-smart-b-id_8592557.html

Czy lepiej kupić trochę tańszy 

TRENAŻER FLOW SMART TACX

https://www.decathlon.pl/trenaer-flow-smart-id_8345488.html

Zastanawiam się który jest mniej awaryjny.

Zależy mi też na tym żeby był dość cichy bo mam nerwowego sąsiada :))

Z budzetem Qubo zaczynasz powoli wchodzic w trenazery direct drive, a te sa bez porownania cichsze niz te rolkowe. Jak halas jest czym waznym, to zdecydowanie polecam, nawet kosztem dolozenia paru stowek, zakup DD. Oczywiscie w tych pieniadzach nie bedziesz mial trenazera z pomiarem mocy ale to i tak, imo, duzo lepsze niz trenazer rolkowy z pomiarem, ktory jest glosny, gdzie trzeba pilnowac docisku rolki, odpowiedniego cisnienia opon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wydaje się być ciekawą ofertą: https://eu.wahoofitness.com/devices/bike-trainers/kickr-core-indoor-smart-trainer-reconditioned-euuk Myślę, że nawet jeżeli to te egzemplarze z wadą z początku produkcji to je zrobili tak, ze będą dobrze działać. Dwa lata gwarancji.

W sumie alternatywą jest kupno czujnika mocy w korbie za 1500 i wypożyczenie na dwa miesiące do połowy lutego jakiegoś bardziej podstawowego trenażera - kosztowo na pewno bardziej racjonalne podejście : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wkg napisał:

W sumie alternatywą jest kupno czujnika mocy w korbie za 1500 i wypożyczenie na dwa miesiące do połowy lutego jakiegoś bardziej podstawowego trenażera

I to dobra droga ... pomiar zostaje Ci na caly rok. ...a z trenazerem to jak z ciuchami zimowymi, ludzie kupuja a później większa cześć sprzedaje nieużywane, bo jednak zimno i nieprzyjemnie, na trenazerku ciężko i monotonne :P .  Tym-bardziej,  na pierwszy raz odradzam wszystkim   przegrywajacym z wewnętrznym leniem  wydania grubej kasy na trenażer. ;-) to samo nie jedzie.  to ciężka orka....

No i z wlasnej, mam Turbo Muina, zwykly prosty DD, pomiar Stagesa, jezdze na tym aktualnie 3-4x w tygodniu i jak sobie mysle czy potrzebny mi lepszy, to nie jestem przekonany. Zwift krzyczy do mnie "wiecej mocy" robie pyk 2 biegi w dol i mam +140W  przy tej samej kadencji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...