Skocz do zawartości

[Endomondo] problemy z rysowaniem tras!


pierotez

Rekomendowane odpowiedzi

endo1.jpg.156f67edcc6af4e94a89566707ebd82a.jpg

 

Słuchajcie chciałem zapisać trasę na Endomondo przejazdu wokół rzeczki Świder a tu takie kwiatki!?

Jechałem dokładnie przy rzecze, trasa powinna być nieźle powyginana a tu proste linie od punktu do punktu gdzie na pauzie sprawdzałem trasę!

Kiedyś na Nokii z windozą zapisywało idealnie nawet w plecaku pod grubym polarem.

Teraz mam eleganckiego, nowoczesnego H. M10Lite i jak widać na skanie.

Wszelkie oszczędzacze baterii wyłączyłem, telefon raz w luźnej kieszeni z spodniach, raz w ręce i nic!

Kutki odcinek koło Mieni udało się w miarę dokładnie zarejestrować ale huaweia trzymałem z ręką podniesioną do góry i pilnowałem wygaszacza ekranu ale i tak zaraz zgubił!

Macie jakieś pomysły na konfigi apki albo nawigacji? Nie mam już sił.

Ewentualnie jakie jeszcze aplikacje przetestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Mam starego huawei p8 i gps nie jest zbyt dokładny. Potrafi nawet ni z gruchy ni z pietruchy przerwać zapis niezależnie czy to jest endomondo czy strava.  Czestym przypadkiem jest nie zaliczanie segmentów na stravie bo zapisany ślad nie pokrywał się w większości z segmentem, a np biegl kilka, kilkanaście metrów od drogi ( częściowo ) i to już wystarczy by nie zaliczyć segmentu. Uzywalem kilka razy samsunga galaxy xcover 4 ( żony ) i lepiej zapisuje ślad ( widać to wyraźnie w powiększeniu np gdy trasa zakręca itp. Mój lubi sobie ścinać zakręty czasami, Samsung nie.

Generalnie samsungi mają dobry gps, huawei slaby. Gdzieś jest jakaś strona internetowa gdzie porównują gps w smartfonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Janu_sz napisał:

Masz raczej problemy z GPS niż z samą apką.

 

Ufff :unsure::wallbash:

Yanosik, i prowadzi pewnie krok po kroku i do celu ładnie odświeżając trasę.

Mapy google szybko łapią lokalizację i ładnie prowadzą do celu w miastach np. w Wawie.

Niestety Endo... zalicza tylko punkty jak wyjmę fona z kieszeni i zapałzuję! Trasa kreślona prostymi i z 6km robi się 2km :woot:

Niedługo zmiana, może xiaomki mają lepszy gps? Samsungów nie lubię. A może mały tablet do roweru, hmm?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 8.10.2019 o 20:18, ronina napisał:

Twój nowy Garmin/Wahoo gdzieś na Ciebie czeka.Z telefonu sobie dzwoń.

Wrzuciłem apke Polar i jest debest! Wszystkie trasy dokładnie narysowane. Żadnych zwiech. 

Chyba czas rozejrzeć się za używanym zegarkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...