Skocz do zawartości

[korba alivio] gnie się


Kacperek12d

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. Shimano dorzuca plasteliny i niewydajnych pracowników do kotła, dlatego jakość spada. 

Kiedyś pisałem Ci w innym temacie. Podeślij CV do Shimano i SRAM, na pewno będą zainteresowani tak wybitnym kolarzem który jest w stanie zajechać każdy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego samochód rajdowy kosztuje w granicach miliona złotych, a przeciętny samochód 10% tej kwoty? Jeżeli nie, to zastanów się a następnie zacznij wiązać fakty z Twoim rowerowym "dorobkiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisałem że chłop powinien być kolarzem testowym :D

Jedyne co się tutaj zmiękcza, to głowa jak się czyta te brednie. Rozwalasz sprzęt przeznaczony do innego typu jazdy, a potem krzyczysz że firma X to badziewie. Odważne słowa jak na kompletnego amatora, bez pojęcia o mechanice i prawdopodobnie "kolarskiego" dorobku.

Był tutaj kiedyś kolega Beskid, wyleciał za cięty język. Naprawdę nie rozumiem dlaczego on nie był tolerowany, a takie brednie jak tutaj już są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ma małe obroty albo tylko na filmie tak jest.

Kiedyś w starych rowerach były korby stalowe cieńsze od tego gówna sh*tmano aluminiowego i się nie gieły a teraz ręką naciśniesz na pedał i lekko się odgina.

Jak napisałem, że chińskie pedały się pogieły to ok a jak napisałem, że sh*tmanowskie korby to plastelina to już się obrący sh*tmano uaktywnili.

Aczykolwiek połamana ośka chińskiego pedała to pewnie za słaba kontrola jakości bo z druga się nic nie dzieje a sh*tmano to sh*tmano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kacperek12d napisał:

Jak napisałem, że chińskie pedały się pogieły to ok a jak napisałem, że sh*tmanowskie korby to plastelina to już się obrący sh*tmano uaktywnili.

Kacper... większość ludzi (sam to wiesz) odpowiedziało Ci normalnie kilka razy w dobrej wierze... teraz kiedy już wielokrotnie się wszystkim przedstawiłeś... nikt nie rozmawia z Tobą poważnie bo nie ma z kim. Nie ma żadnego sensu rozmawiać z "pomidorem". Może dlatego Twój pomysł z toczeniem ośki pedału nie doczekał się "należnej" riposty.

Ps. Kacper zgiąłeś korbę przy bannym... triku który robi się ... główie rękoma i ląduje na ugiętych kolanach? Stary masz technikę ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...