Skocz do zawartości

[Licznik + czujnik kadencji] ANT+, Czy warto Bontrager?


Wojtas087

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Planuje zakup licznika rowerowego i czujnika kadencji. Chciałbym, żeby wyświetlał odczyt pulsu z Garmina Fenix 3, zakładam, ze każdy licznik z ant+ będzie to robił, czy słusznie? 

Ponieważ mam rower Trek, sprawdzałem ofertę Bontragera ze względu na system montażu Blendr. 
Czy wg Was warto kupić licznik rowerowy Bontrager Ridetime Elite? 
https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/cz%C4%99%C5%9Bci-rowerowe/akcesoria-rowerowe/liczniki-rowerowe-i-gps/bike-computers/komputer-rowerowy-bontrager-ridetime-elite/p/21830/

Który czujnik kadencji wybrać? Mój rower to x-caliber 9. Podobno czujniki Bontrager są kompatybilne z ramą i można je jakoś ukryć. Coś wiecie na ten temat?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w googla DuoTrap i zobaczysz na zdjeciach o co chodzi z tymi czujnikami w ramie ...

Co do licznika kadencji to nie wiem czy jest sens wydawac tyle pieniedzy na licznik tylko do kadencji, juz lepeij chyba kupic na takie cos http://fenixworld.pl/uniwersalny-uchwyt-rowerowy-garmin-fenix/    

No chyba ze Fenix 3 da sie przerobic na quickrelease to wtedy juz jest super temat a jesli jescze mozna zassac na fenix 3 pola danych z fenix 5 to juz zaadnego licnzika nie potrzeba

A co do samych licnzikow Bontragera, to ja mam 2szt od ok 5 lat Bontrager NODE 1.1 i 2.1 i sa calkiem spoko. Zupelnie bezproblemowe. 

jesli nowe sa tej samej jakosci, to spokojnie mozna brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cinol123 napisał:

Wpisz w googla DuoTrap i zobaczysz na zdjeciach o co chodzi z tymi czujnikami w ramie ...

Co do licznika kadencji to nie wiem czy jest sens wydawac tyle pieniedzy na licznik tylko do kadencji, juz lepeij chyba kupic na takie cos http://fenixworld.pl/uniwersalny-uchwyt-rowerowy-garmin-fenix/    

No chyba ze Fenix 3 da sie przerobic na quickrelease to wtedy juz jest super temat a jesli jescze mozna zassac na fenix 3 pola danych z fenix 5 to juz zaadnego licnzika nie potrzeba

A co do samych licnzikow Bontragera, to ja mam 2szt od ok 5 lat Bontrager NODE 1.1 i 2.1 i sa calkiem spoko. Zupelnie bezproblemowe. 

jesli nowe sa tej samej jakosci, to spokojnie mozna brac.

Jak zdejme fenixa z ręki to nie będzie mi badał pulsu, a na tym mi też zależy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...