Skocz do zawartości

[Rower] Pinarello FP5 na Campagnolo - stan bdb


Hookie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Na sprzedaż rower szosowy Pinarello FP5 (-->oryginalne< --, mam dowód zakupu framesetu z Szybkierowery.pl) rozm. 55 (na wzrost 173-195 cm bym powiedział), złożony przeze mnie na osprzęcie Campagnolo Centaur / Athena (Hamulce, przerzutka przód, klamkomanetki przerzutka tył, przód, łańcuch, kaseta, korba - jak nowe), z doskonałymi kołami Campagnolo Proton. 

Przebieg od 2015 roku bardzo symboliczny - liczony jako kilka tysięcy kilometrów. Stan bardzo dobry. Rower dbany, nie jeżdżony zimą i w złych warunkach atmosferycznych. Kochany i myty niemal po każdej przejażdżce. Zwraca uwagę niemal każdego kolarza i wielu przechodniów. :)

Dlaczego sprzedaję? Od dłuższego czasu więcej biegam, niż jeżdżę. Mój charakter pracy rzadko pozwala mi na długie wycieczki, które zawsze lubiłem uskuteczniać.

Rower do obejrzenia i odebrania w Katowicach lub okolicy. Za dodatkową opłatą mogę podrzucić nieco dalej. 

WAGA bez pedałów: ok. 8,2 kg. Jest z czego schodzić - kierownica jest alu, siodełko dość ciężkie (~230 gramów) itp, etc. Wolałem zrzucać kilogramy z siebie niż z roweru - było taniej i przyjemność większa. ;)

RAMA - Pinarello FP5 Carbon (Monocoque 30HM12K)
WIDELEC - Pinarello Onda FPK Carbon
MOSTEK - MOST Tigermax 3K Carbon
SZTYCA - MOST 3K Carbon
PRZERZUTKA TYLNA - Campagnolo Centaur BR 10 rz. 2015 
PRZERZUTKA PRZEDNIA - Campagnolo Mirage 10 rz. 2016
KORBA - Campagnolo Centaur BR 10 rz. 53x39 2015 
KASETA TYLNA - Campagnolo Veloce 12-30 
ŁAŃCUCH - Campagnolo Record (
KLAMKOMANETKI - Campagnolo Centaur 2016 BR 10 rz. 2016
HAMULCE - Campagnolo Athena 2015
SIODEŁKO - Prologo Zero II Pas
KIEROWNICA - Deda RHM-02
KOŁA - Campagnolo Proton (1570 gramów bodajże, są rewelacyjne)
OPONY - Continental gp 4000s II (ok. 1000 km przebiegu)
PEDAŁY (w zestawie) - LOOK Keo Classic
OWIJKA 3T ok. 500 km przebiegu

Za wyjątkiem kilku NIEWIELKICH skaz rower prezentuje się idealnie - można obejrzeć i ocenić. Jedyna widoczna skaza tkwi na rowerze od momentu zakupu i jest widoczna obok korby - pokazałem ją na jednym ze zdjęć. 

Za dodatkową opłatą mogę dorzucić licznik rowerowy Garmin Edge 800 z mapami. :) Gorąco go polecam.

Gorąco polecam.

 

OLX: https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-pinarello-fp-5-campagnolo-stan-bardzo-dobry-CID767-IDAuR1J.html

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Hookie napisał:

rozm. 55 (na wzrost 173-195 cm bym powiedział)

Niezłe przegięcie, że nie użyję grubszego słowa! Serio komuś o wzroście np. 195cm polecisz ten rower i sprzedasz mu go bez mrugnięcia okiem?!

Mam nadzieję że to jednak po prostu"literówka" którą zaraz poprawisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam 183 centymetry, a korzystam z niego w pełni komfortowo na siodle schowanym niemalże w opór w ramę i na stosunkowo krótkim mostku, to zatem powiedz mi, wedle rozmiarówki Pinarello, do jakiego wzrostu jest odpowiednia rama FP 5 w tym rozmiarze? Może ze 195 przegiąłem, ale ze 191-92 niekoniecznie - każdy kupujący może z resztą wpaść i sprawdzić.

Edytowane przez Hookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu producentów rowerów szosowych podaje przedział wzrostu dla dla danego rozmiaru  i często zawiera się on w granicach mniej więcej 6 cm. Więc  podawanie zakresu  20 cm  jest -najdelikatniej rzecz ujmując-  skrajnie niepoważne (szczególnie dla kogoś kto ma jakiekolwiek doświadczenie z szosą).

Edytowane przez Chociemir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...