Skocz do zawartości

[rower] Rower Cube Acid MTB


montana1

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż wystawiam rower CUBE ACID.

Link Allegro https://allegro.pl/oferta/rower-cube-acid-mtb-8183619992

Cena hmmm 2500zł.

VIDEO https://vimeo.com/user15438879/review/341064364/5bb2082f21

Słowem wstępu - nie mam czasu jeździć na nim(wiek,praca), a jak ma stać, to wolę sprzedać. Ot cała tajemnica.

Rower kupiłem za własne, ciężko zarobione pieniądze, u polskiego skąpego pracodawcy, dlatego rower jest uszanowany, w bardzo dobrej kondycji, gotowy do jazdy, pielęgnowany i przechowywany w odpowiednim miejscu (nie powiem w jakim żeby mi go nie ukradli). Po każdej dłuższej przejażdżce czyszczony, regulowany na czas ręką mechanika samochodowego z wykształcenia.

Rower zakupiony był w sklepie Centrumrowerowe.pl

W rowerze zmieniałem, wymieniałem niektóre podzespoły.W ubiegłym sezonie rower otrzymał :

  • nowe koła, szprychy i piasty z łożyskami maszynowymi Novatec. Dzięki łożyskom maszynowym brak jakichkolwiek luzów.
  • kasetę oraz łańcuch(spinka) (łańcuch nie spada, nie przeskakuje itd.)
  • przerzutki oraz manetki zostały zmienione z Shimano na SRAM X-5. Główny powód to łatwość regulacji i budowy przerzutek SRAM. Regulacja przerzutek Shimano potrafi zniechęcić. W SRAM wszystko opiera się na regulacji długości linki.
  • pedały to znane, popularne Shimano SPD
  • amortyzator z standardowego został zmieniony na amortyzator w pełnym tego słowa znaczeniu czyli SR SUNTOUR EPICON - lżejszy i bardziej czuły niż ten fabryczny. Wartość około 600-700zł
  • oświetlenie w rowerze to tylna lampka Walle Mactronic oraz dwie przednie zamocowane na kierownicy Mactronic Scream(oświetlenie jest również do sprzedania, jednak za osobną dopłatą, dogadamy się)
  • nowe opony Schwalbe - przebieg opon na dziś to około 30km czyli prawie idealne co potwierdzają zdjęcia

Ponadto wymieniałem płyn w układzie hamulcowym, odpowietrzałem. Szczerze to różnicy nie widzę, bo to nie samochód żeby jakość tego czynnika miała aż tak zauważalny wpływ na działanie hamulców, ale na wszelki wypadek czynność tą przeprowadziłem.

Suport korby wymieniany około dwa lata temu po wizycie na myjni i korzystaniu z Karchera. Ciśnienie wody wypłukało smar z suportu i byłem zmuszony do wymiany.Od tej pory luzów i trzasków brak.

Rower wart swojej ceny.

Nie jest to szrot od małolata, który wyszalał się i chce pozbyć.

Dobry, sprawny rower, który posłuży jeszcze długo.

Chcesz zobaczyć na żywo ? Zadzwoń, napisz, umówimy się.

 

Możliwa też wysyłka.

Zgadzam się na spisanie umowy kupno/sprzedaż.

1_t.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg 10_t.jpg 11_t.jpg 12_t.jpg 13_t.jpg 14_t.jpg 15_t.jpg 16_t.jpg 17_t.jpg 18_t.jpg 19_t.jpg 20_t.jpg 21_t.jpg 22_t.jpg 23_t.jpg 24_t.jpg 25_t.jpg 26_t.jpg 27_t.jpg 28_t.jpg 
Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro

1_t.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg 10_t.jpg 11_t.jpg 12_t.jpg 13_t.jpg 14_t.jpg 
Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...