Skocz do zawartości

[pędzel] Do smaru


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem jakieś tanie pędzle i przyciąłem włosie. Jak chcesz to idź do sklepu dla plastyków i kup pędzel z jasno pomarańczowego/ brązowego włosia. Są bardzo sztywne.

O taki:

0002657_zestaw-12-pedzli-nylonowych.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cackacie się jak baby z żelem do paznokci. Każdy średnio mały pędzelek będzie ok. Jak dostanie smaru to będzie cały oblepiony smarem i do malowania obrazów się już nie nada. Chyba, że chcecie po każdym użyciu pędzla go myć, suszyć i wcierać odżywkę ;) U mnie taki pędzel za 1 pln od "chińczyka" to cały sezon leżał we wiaderku ze smarem, częściej używałem strzykawki, pędzla to chyba tylko do gwintu w mufie i piwotów hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że nie każdy, kupiłem zestaw pędzelków i wszystkie są zbyt wiotkie żeby nabrać nimi smaru. 

Palec jest ok, ale już raz wyciągałem "drzazgę"  z gwintu suportu z palca i drugi raz nie chcę tego przerabiać. A dobry pędzelek bardzo ułatwia i przyspiesza pracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wiotkie się nie nadają, jak kupowałem ( w sumie nie wiem czy to był chińczyk, tak zakładam, może był polski ) to palcem  sprawdziłem sztywność włosia i kupiłem taki, który wg. mnie się nadawał. Zgubione włosie to niestety zdarza się, dlatego mimo wszystko palec najlepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie minimalnie lepsze pędzle nie gubą włosia. Koszt to 5- 10 zł. Bawiłem się w modelarstwo i różnica między taniochą, a nawet najtańszym pędzelkiem dla plastyków jest widoczna gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...