Skocz do zawartości

[rower] Genesis Croix DE FER 20 - gravel, stal cro-mo, rozmiar 60, Reynolds 725 plus markowe dodatki


TomHagen

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

na sprzedaż idzie mój gravel - GENESIS CROIX DE FER 20 w rozmiarze, osprzęt Tiagra 2x10, hamulce tarczowe hybrydowe TRP Hy/Rd, kółka Alexrims  - wytrzymały, klasyczny sprzęt uznanego producenta. Cena nowego 1200 funtów. Moja cena 3499zł.

Rower oklejony przeźroczystą folią od Bike Protection w newralgicznym miejscach. Dokładam markowe podzespoły - pedały SPD Shimano 540, błotniki SKS Bluemels oraz dwa uchwyty na bidon.

Z racji tego, że mam założone swoje spacjalne oponki  do sprzedania kupię dwie nowe Continental CyclocrossSpeed 35mm takie jak były oryginalnie ew. inne w podobnym budżecie zgodnie z wolą kupującego - te co są chciałbym zabrać:-) Na zdjęciu własnie na oponkach 35mm Conti. Obecnie mam założony krótki i wysoki (35 stopni) mostek PRO ale mogę założyć taki o zwykłym kącie.

Polecam - wytrzymała, dzielna, duża maszyna.

CdF.jpg.6cd44131ad4ab8b48236d0bd36776a43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam, dlaczego nie dzień wcześniej ?

Wczoraj zamówiłem,dzisiaj odebrałem XL ciagnik stalowy do przyczepy na Sorze z gorszymi kołami i heblami ......za podobne pieniądze.

Do tego sympatyzuję z Genesis,przełknąłbym nawet,że trochę wysoka w przekroku ta rama przy umiarkowanym stack,reszta geo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...