Skocz do zawartości

[koncowki pancerza] Problem


Wilku89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzis dotarly do mnie pancerze 3m. accent supreme. W zestawie nie ma koncowek i tu moje pytanie. Wie ktos, gdzie na necie dostane takie koncowki? [przelotki w ramie, do przerzutki tylnej etc.] Potrzeba mi 5 supreme i 9 z rurkami termokurczliywmi. Na bikeonline.pl nie ma, na cykloturze tez nie ma, google przeszukane i nic. Jesli sie to nie znajdzie, to czy moge moje obecne jagwire zastosowac do tych pancerzy? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia, pancerz accent supreme jest ze stali nierdzewnej, wiec sztywny, moze zwykla koncowka nie wytrzymac, nie sądzisz? A te accenta sa podobno wzmacniane.

 

A z czego są pancerze Shimano czy Jagwire? Z gąbki?7.gif Inne pancerze też mają oplot stalowy bo muszą go mieć aby całość działała prawidłowo. Stalowych oplotów nie mają tylko nieliczne, bardzo rzadko występujące pancerze (juz nie produkowane Tune, niektóre hydrauliczne i Nokony).

Kup jakiekolwiek metalowe końcówki i tyle.

 

Choć jak znam życie będzie jeszcze ~40-50 postów w których pytania się powtórzą, aż w końcu wpadnie Jurasek i zamknie temat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...