Skocz do zawartości

[Damper] Fox Traid Specialized - luźne pokrętło w trybie Locked


DIY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szybkie pytanie jak w temacie - mam damperek, kupiłem kiedyś ale się nie przydał a teraz chcę odsprzedać. Zauważyłem, że gałka w trybie zablokowanym jest luźna. Luz ma mniej więcej tyle co na zdjęciu do czerwonych kresek:

triad_lever.jpg.22bd548003b61e8feb12dfbcb47d3d39.jpg

Poza tym damper wydaje się całkiem sprawny i był kupiony jako nowy (co nie znaczy, że był, ale śladów montażu nie ma). Na tyle ile mogłem (spuściłem powietrze i wciskałem ręką opierając dół o starą książkę) sprawdziłem tryby i wszystkie działają, rebound też, jedynie pokrętło lata na boki, tak jakby kulka w środku nie zaskakiwała czy cuś...  Nie mam parcia na sprzedanie wciskając komuś przedmiot, który wymaga serwisu. Jeśli to wada to wystawię po prostu jako wadliwy i tyle :)

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

DIY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 100% pewności ale wydaje mi się, że tak po prostu jest. O ile w pozycji Open i Propedal faktycznie dźwignia się delikatnie blokuje i nie lata to pozycja Locked jest luźna. Sprawdzę jeszcze wieczorem u siebie w domu dla pewności. 

Ps. To jest TRIAD II czy I i ile byś chciał za niego dostać? ;) 

Edytowane przez Selvan82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selvan82 Dzięki i czekam na sprawdzenie :) Wydaje mi się, że jest to TRIAD 1, nie ma na nim nic o 2/II :D Wiem, że to nie dział giełda, ale podrzucam linka https://www.olx.pl/oferta/damper-fox-triad-specialized-165mm-nowy-wroclaw-CID767-IDyIbId.html

Generalnie póki co mam na niego chętnego, ale uprzedziłem o tym luzie jak zauważyłem, żeby nie było, że jakiś bubel wcisnąć chcę. Celem rozwiania wątpliwości założyłem temat no i tu się spotykamy :)

Na łączach :)

Pozdro, DIY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowal1986 Dzięki :) Chociaż jeden we mnie wierzy podczas gdy ja sam w siebie czasami wątpię :D Generalnie do tego poziomu, że trochę na "frajera" często na tym wychodzę - sprzedaję rzeczy tak dokładnie opisane jak się da, ale wiem, że ktoś by mi wcisnął najgorszy kicz, aby tylko sprzedać.... No, ale czego się nie robi dla "dobrej karmy", może kiedyś do mnie wróci :)

Pozdrawiam, DIY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...