Skocz do zawartości

[film]New World Disorder 7 - już jest !


mmmak

Rekomendowane odpowiedzi

no proszę państwa juz jest nowy Disorder

oto link

NIELEGALNA TREŚĆ

 

jest to plik torrent, bierzemy download zapisujemy , potem owtwiwramy klenta torrent np azureus i zasysamy

 

powiem tylko tak : ŚWIAT NIEWIDZIAŁ JESZCZE TAK SKLEJONYCH TRICKÓW - polecam

 

NIELEGALNA TREŚĆ

a i jeszcze cos dodam - proszę bardzo :

 

NIELEGALNA TREŚĆ

 

ale nie daję głowe ,że chodzi te z sendspace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajlepsza jest końcówka. Ten mega drop... i gleba z NSa na końcu. Widze w tym gościu nastepcę Bendera.

 

No fakt bourdong glupi jest jak malo kto. no ale tu iczy sie jazda.

 

Mnie najbardziej podobal sie Simmons i jego NS. A najbardziej wkurzali dwaj tacy gejowi bracia. Żal mi ich.

 

Co do muzykito i tak wylaczam zawsze bo kicz taki puszczaja ze sie sluchac nie da.

 

Na szczescie zmniejszyli ilosc tych debilnych scenek miedzy riderami bo w 6tce (jesli to byla 6tka a nie V) przegieli. ogolnie ocena 6.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem związany z Azureusem. Zainstalowałem program, skonfigurowałem go do portu 6881. Wsadziłem plik torrenta z NWD7 i nie dość, że prędkość ściągania mam na poziomie 1kb/s (a nawet i mniej) to jeszcze po chwili ściagania występuje jakiś błąd, że mam za mało miejsca na dysku. Wprawdze na C: mam 143 mb wolnego, ale cały program i foldery do ściągania są zainstalowane (/ustawione) na inną partycje gdzie mam 13 gb wolnego. Czym to może być spowodowane? Piszcie na PW prosze. Pzdr i z góry dzięki!

 

PS. Wiem, że to OT i to traszne, ale prosze modów o nie usówanie tego postu przez pare dni.

 

PS2. Do tego w miejscu "kondycja" mam żłótą ikone, a gdy ją podświetlam pisze, że tracker działa, ale nie mam, ale nie posiadam zdlanego połączenia i moge mieć problemy z NATem, bo moje torrenty mają cały czas żółty status...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz żółta buźkę to na pewno jestem na za natem i raczej nie osiągniesz duzych transferów. Jeżeli masz jakas siec osiedlowa postaraj sie o zewn.IP , u mnie poskutkowało i z 3 KB/s transfer skoczył do ok 100KB/s.

 

- gdzie masz folder domyślny? ten do którego masz zapisywany jest sciagany plik. znajdziesz go w narzędzia -konfiguracja - pliki, może okaze sie ze masz go na c: a tam za mało miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już sobie poradziłem. Poprostu zanim zmieniłem ustawenia domyślne odnośnie katalogu ściągania, plik już załadowałem i po zmianie ustawień był dalej ściągany na dysk C. Załadowałem go na nowo i jest OK. Transfer też się poprawił do ok. 25 kb/s, ale jednak jak na moje łącze (512 z InterNeo od Pilickiej) nie jest chyba zadwalający. Może to jest spowodowane tym, że łącze się z netem przez router (net podzielony na 2 kompy). Zobaczymy jak będzie w nocy. Dzięki za odpowiedź! Jak jakiś miły mod tu zajrzy to chyba może usunąc zbędne OT. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem DVD. Wszystko chodzi, tylko jak to DVD jest podzielone na dwa katalogi i w jednym z 20-30 plików. Jak nagrasz na płytke i wsadzisz do odtwarzacza, albo na kompie jakimś programem całość otworzysz to będzie dobrze. Można też otwierać po kolei pliki, bo te co mają jakąs treść widać (są 3 po ponad 1 gb). Pzdr!

 

PS. Film rzeczywiście boski. Jak na razie obejrzałem połowe i najlepsze akcje są na tych pustyniach i kanionach oraz ten NS połączony z single-trackiem w lesie deszczowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem, obejrzalem i jestem w szoku. Jak na razie mialem okazje ogladac tylko czesc pierwsza. Przed chwila skonczylme ogladac NWD7 i moim zdaniem film jest swietny. Az naplywa jakas dziwna energia, odrazu ma sie ochote wyjsc i jezdzic. BARDZO polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...