Skocz do zawartości

[Hydrauliczne] Wymiana po 5 latach


lichak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że moje Elixir 5 już nie domagają, głównie tył. Myślę nad wymianą na jakieś lepsze. Hamulce uważam za jedne z najważniejszych komponentów w rowerze więc budżet dość wysoki, zakładam teoretycznie bez limitu. Głównie potrzebne mi do freeride, ale też jeżdżę cały rok z zimą włącznie więc tylko na DOT. Myślę nad czymś czterotłoczkowym.

W grę wchodzą nawet najwyższe modele. Nie składam propozycji bo w prawdzie nie mam o tym pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Hope 3 v4 albo Sram code RSC, i tu mam lekki dylemat, w sumie części zamienne do hope to 7anna załatwi bez problemu. W przypadku sram jak harfa nie ma na magazynie to nie ma, trzeba szukać poza granicami, często poza kontynentem. A o drobne części do sram łatwiej. 

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem teoretycznie wybiorę Hope. Teoretycznie bo się zastanawiam nad tym czy warto zakładać nowe hamulce na zimę, a jak poczekam to może akurat trafi się jakaś dobra promocja albo coś nowego i lepszego. Jeśli się pogorszy stan moich to zamówię.
Raczej długo z zamawianiem nie będę czekać bo nie należę do osób cierpliwych. ;)

PS A teraz wymienię dętkę z przodu bo właśnie zauważyłem że coś jej zaszkodziło. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...