Skocz do zawartości

[koła] Fulcrum Racing DB5 Centerlock szosowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, sprzedam komplet nowych kół, które dostałem razem z nowym rowerem, koła nie przejechały nawet 10m ;-). Na osprzęt, wiec i na te koła jest gwarancja 2 lata. Razem z kołami udostępnię kopie Rachunku za rower. Koła będą posiadały być może ślady po zamocowaniu kasety 11s (na bębenku, który chyba jest stalowy) i opon (czyli po wew stronie obręczy ;-)). Z zewnątrz jak nowe.

Detale za producentem:

Koła szosowe - opona

  • aluminiowe oczkowane zaplatane w systemie 2:1 Two-to-One
  • wysokość profilu: 27,5mm przednie koło, 27,5mm tylne koło - ale jeszcze to dokłądnie zmierze, bo moze sa ciupinke wyższe...
  • szerokość wewnętrzna: 17mm
  • szprychy Dynamic Balance - stalowe aero variable section - nie wiem co tam jest aero, szprychy zdaja sie być okrągłe.
  • zaplot: przód 21 (14L + 7R), tył 21 (7L + 14R)
  • piasty: korpus aluminiowy (oversize) oś stalowa, łożyska uszczelniane wysokiej jakości
  • szerokość piast: przednia - 12x100mm, tylna - 12x142mm - prawdopodobie można dokupic EndCapy pod QR tył/przód i pod 15mm TA przód.
  • kompatybilne z HG 9/10/11 - Shimano i Sram - na kole siedzi kaseta 11s, zakładam że nie ma tam podkładki pod kasety 10s ;-)
  • kolor: czarne jak na stronie -> https://www.coloradocyclist.com/fulcrum-racing-5-db-clincher-wheelset-afs
  • Mocowania tarcz w systemie CL - nakrętki w komplecie z kołami
  • waga: 1715g - dane fabryczne, sam  nie ważyłem.
  • Cena - hmm 1100pln ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy link do sklepu sprzedajacego identyczne kola jak podane już w opisie tj. colorado ?? Myslę, że w niktórych przypadkach wlepianie dodatkowych zdjęć wprowadza niepotrzebną nadmiarowość, a zdjęcia skl;epowe są wystarczająco dokładne.

Ale jesli to cos w komus pomoże, to koła są jak te tu -> b73be1a147579e4ebeb9d3316ead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, durnykot napisał:

Regulamin girłdy wymaga załączenia zdjęć sprzedawanego przedmiotu , linku do galerii lub aukcji.

Hmm, ale dałem po garach, producent tych kół to Fulcrum a nie Falcrum, czy moge prosić o możliwośc edycji pierwszego wpisu/tytułu/tagów... z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
19 godzin temu, cinol123 napisał:

A nie wystarczy link do sklepu sprzedajacego identyczne kola jak podane już w opisie tj. colorado ?? Myslę, że w niktórych przypadkach wlepianie dodatkowych zdjęć wprowadza niepotrzebną nadmiarowość, a zdjęcia skl;epowe są wystarczająco dokładne.

Lubisz kupować przysłowiowego kota w worku? Były przypadki sprzedaży części ,które "wyglądały jak te ze sklepu", a w praktyce ich stan był nieco inny ( zawsze gorszy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, durnykot napisał:

Lubisz kupować przysłowiowego kota w worku?

Zakładam, że jak ktoś pisze, że cos jest zdjęte z nowego roweru, na który ma rachunek i date zakupu (mam taki rachunek data 1.grudnia 2018) , i żę wygolada jak nowe, to bezie jak nowe.  Z resztą preferuje odbiór osobisty, wiec mam nadzieje ze jesli juz ktoś chętny się znajdzie to dostanie koła do reki.

https://imgur.com/a/o4elD3o

Na ostatnim foro widac, że opona widziała tylko "dywany" a ponoc po tych kodach QR mozna rozczaic wszystkie detale Fulcruma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...