Skocz do zawartości

[Legnica]


Gość BarteX88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz musieliśmy zrobić coś takiego :thanks:

Złodzieje w Europie powinni być karani tak samo jak w Afryce - odcinać palce albo ręce...

 

No i Renn, co tak skromnie, wszak swój udział też miałeś :P

 

Nie można zapomnieć o megagratkach dla Epera, ja osobiście na coś takiego bym nie wpadł :)

 

Łukasz, mam nadzieję że niedługo dwa pedały znów zawładną Twój umysł.

Wszak nasz wkład dość skromny, mamy nadzieje, że pomogliśmy choć trochę :D

 

Co do samego rajdu to flaki z olejem są ciekawsze... no dobra, zaciekawił mnie Pan który opowiadał o rowerze znajomego, który jest na sprzedaż... "no słuchajcie, no nowe opony ma no, no cały przesmarowany jest, no opony nowe, masywny, no świetny rowerek mówie wam"(pisane z pamięci, za wszelkie niezgodności przepraszam. Swoją drogą pozdrawiam Pana jeśli to czyta :P)

Morpheo na bs się rozpisał jakby to były jakieś mistrzostwa świata xc :D

Nie widziałem jeszcze osoby która z czegoś takiego potrafiłaby wypocić taką ilość tekstu, nie zanudzając czytelnika, respekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Michał ma zdolności pisarskie, szybciej zajęło mu napisanie tekstu niż zmobilizowanie do wyjścia na rower :icon_lol: Oby za rok jeździł częściej, już na kolarce.

 

Łukasz, masz całą zimę, zbieraj kasę a na wiosnę jak myślę duży wybór używek będzie (no chyba że wolisz NEW).

 

Co do samego rajdu, mi się tam podobało. Średnia i tak nie była zła, jeszcze dwa lata temu takie wycieczki odbywały się z prędkością 10km/h, wczoraj momentami osiągaliśmy po płaskim 16km/h!!

 

Aalord, ja tam zdjęć żadnych nie widzę. A ocenił bym.

 

AAA i gratulacje dla EPERA i AXM, choć chłopaków trzeba było mobilizować (wstydnisie:P) to i tak poradziliście sobie świetnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie mam zamiar zrobić, poodkładać co się da przez zimę i na wiosnę kupić coś lepszego. Ale póki co... udało mi się wykombinować rowerek, tak więc jakoś do wiosny wytrzymam :) Wiem, że pogoda dzisiaj jest beznadziejna, ale mam taką ochotę na rower, że pewnie gdzieś śmignę :) Tylko jeszcze co nieco muszę pogrzebać w rowerku, bo to składak ze wszystkiego, co mi się pod rękę nawinęło i nie działa to tak, jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbywa mi piasta pod V'ki, seryjna z mojego Hexa, i 36 szprych.

Piasta przednia Shunfeng o przebiegu ok 250 km, w palcach niezbyt łatwo się kręci, ale dobrze przeserwisowana mogłaby być cud miód(tak sądze). Próbowałem sam to zrobić, ale nie udało mi się rozkręcić( w związku z tym nie wiem co w środku, kulki czy maszyna czy... coś innego). Piasta na szybkozamykacz, który oczywiście dołączam.

36 szprych z nyplami z koła również z hexa, przeplatając kupowałem nowe. Szprychy są proste, stal nierdzewna.

Jeśli ktoś by chciał mogę dorzucić dętkę z prestą, nie używam jej bo jest za mała do moich aktualnych opon 2.1, czyli to pewnie dętka ~1.7-1.9.

Musze kupić nowe gumy, do zestawu Kend Karm brakuje mi 30 zł, ale to chyba troszkę wygórowana cena :icon_wink:

 

Zależy mi na czasie, na 9.10 nowe oponki muszą już wygodnie siedzieć na obręczach, a najlepiej jeszcze wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemal 100% pewien, że w środku są kulki. W krainie Shunfengów raczej nie słyszeli o łożyskach maszynowych :)

 

A tak z innej beczki. Jeżeli ktoś chciałby portrecik, rysowano-malowany z dowolnego zdjęcia, coś w stylu tych co tu posiadam: http://elakziorro.digart.pl/digarty/ to ja bardzo chętnie, oczywiście za darmo. Może w ten sposób będę mógł się jakoś odwdzięczyć za ten prezent od Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze - mnie tu nie było niecały miesiąc, a tu takie rzeczy się dzieją. Przykro mi z powodu kradzieży. Szkoda tylko, że nie przejechałeś się w sobotę do Lubina na giełdę - sądzę, że z dużym prawdopodobieństwem mógłbyś znaleźć swój rower, przy założeniu, że ukradł go jakiś burak, a nie wyrafinowany rowerokrad z rynkiem zbytu.

 

A ja pochwalić się muszę. Kellysiaka sprzedałem ;), zostały tylko SPD 540 do sprzedania i hydrauliczne hamulce Shimano w stanie prawie nowym. Do tego w Chojnowie na dniach będą miały miejsce zawody w parku naszym piastowskim. Warto wpaść, bowiem poziom niektórych zjazdów, jak i podjazdów jest całkiem całkiem - polecam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sender: mówisz o zawodach organizowanych przez SP 4 w Chojnowie?

Wybieram się na nie, prawdopodobnie Eper również, jak pogoda dopisze pojechałbym zobaczyć dokładnie tą trasę.

Mógłbyś osobiście coś o niej powiedzieć?

Zapowiada się dużo błota?

Będzie asfalt czy tylko park?

Będziemy kółka robić czy po parku serpentyną jeździć?

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tylko park. Jak będzie padać, a pewnie będzie, to szykujcie się na mega błotko.

Chojnowski park do łatwych chyba nie należy, jednak zważywszy na to, iż zawody organizuje szkoła podstawowa to może ominą kilka karkołomnych zjazdów.

 

Jak do tej pory jazda polegała na przejechaniu kilku pętli, tylko po parku. Jest tam jeden, może dwa dość trudne zjazdy, zwłaszcza ze względu na spory kąt zjazdu (jeden z nich złamał mi obojczyk). Jest także kilka zjazdów obfitujących w korzenie. Jeśli chodzi o podjazdy, to górek jest sporo, właściwie wszystkie zjazdy stać się mogą podjazdami, a w połączeniu z błotkiem robią się one podejściami.

 

Jakoś tak jest, że na chojnowskie zawody zjawia się całkiem liczna grupa, w sumie dobrych, zawodników, co jest pewnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, fakt, że Chojnów raczej górek nie ma (poza parkiem).

 

Dodatkowo napiszę jeszcze, że na ostatnich zawodach, pomimo błotka startowali ludzie (raczej mastersi) na rowerach przełajowych, takich szosowopodobnych, z chyba takimi grubszymi slickami na kołach.

Oczywiście zapraszam do Chojnowa wcześniej żeby przejechać się trasą. Z Legnicy jadąc do Chojnowa polecam trasę: Legnica, ul. Poznańska, Rzeszotary, Grzymalin, Niedźwiedzice, Goliszów, Chojnów. Jak tylko będziecie jechać to chętnie wyjadę wam na przywitanie i tak od Goliszowa, Niedźwiedzic będę mógł was poprowadzić w stronę parku, co by się nie gubić. Nie polecam natomiast drogi Legnica - Chojnów - Krzywa - Bolesławiec. Jest zbyt ruchliwa, a teraz mamy i mokro i szybko ciemno, a kierowcy głupi raczej są.

Jak tylko znajde fotki z parku to zapodam.

 

 

Znalazłem:

http://picasaweb.google.com/reklamalegnica/20100314PucharPiastowSlaskichChojnow#

http://picasaweb.google.com/reklamalegnica/30_05_2009_chojnow#

 

Trochę parkowych fotek jest też na moim profili bikestats

 

Niech służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sender: dzięki za całe info, nie sądziłem że będzie Ci się chciało aż tak się dzielić informacjami :thumbsup: Dzięki

 

Patrząc na zdjęcia już wiem że nie ma szans na jakieś sensowne miejsce :whistling: myślałem że to totalna amatorka będzie, a tu proszę.

Nie ma mowy żebym w ogóle jechał na tych gładkich jak pupa niemowlęcia semi slickach ;D

W sobotę albo niedzielę, jeśli będzie w miarę pogoda, to pojedziemy z kolegami ze szkoły którzy też startują zobaczyć co i jak, jeszcze raz dzięki za info, szczególnie o trasie :thumbsup:

Jeśli pogoda będzie nie fajna, pakuje rower do samochodu i sam pojadę obadać.

 

Będzie gruboo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...