Skocz do zawartości

[Legnica]


Gość BarteX88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie miałem wczoraj pojeździć ale padało a dziś muszę iść na pocztę z 3 paczkami i listem , do tego muszę kupić sobie jakieś spodnie rowerowe bo kolana mi odpadają od tego wiatru ....

 

ale w sobotę na pewno gdzieś sobie pojadę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tako i ja się dowiedziałem, że mam zapalenie stawu. Najśmieszniejsze jest to, że nie chodzi ani o kolano, ani o łokieć. Jak się okazuje w krtani też mamy stawy. Jeden z nich u mnie zaniemógł, co w efekcie spowodowało ból połowy twarzy.

 

Jakoś ostatnio nie mam kiedy wyjść, a jak wychodzę to na godzinę najdłużej. Za to po takiej tygodniowej przerwie zawsze mam pałera, jakiegoś wypasionego. Ostatnio przeszedłem samego siebie i dobiłem do niemal 50km/h na płaskim. W sumie to lubię takie przerwy. Jedyny mankament to bolący, nieprzyzwyczajony tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem skoczyć w sobotę ale dziś wiem że prawie na pewno będę w ten dzień pracował. Więc planuję niedzielę a dokładnie chodzi mi o Park Krajobrazowy Chełmy i tamtejsze leśne ścieżki czyli dojazd w stronę Stanisławowa np. od strony Sichowa ale odbicie do lasu i tam jeżdżonko bez wjazdu na górkę w Stanisławowie.

Eper sporo osób jest pracujących więc nie mają tyle swobody od poniedziałku do piątku.

Jakby byli chętni to spoko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętny, obojętnie mi czy czwartek czy piątek, mam wakacje do końca września :)

To w takim razie czwartek koło byłej już górki w parku godz. 11, jeśli będzie padał deszcz to przekładamy na piątek w tym samym miejscu i o tej samej porze, trasę ustalimy jak się spotkamy, jeśli jeszcze ktoś chętny to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo. Wlasnie wracam do polski. Proponuję wyjazd w niedzielę w lasy koło męcinki i bogaczowa. Zbiórka o godzinie 11 na wałach koło byłej górki w parku. Tempo proponuję trochę szybsze niż zazwyczaj. Kto się już deklaruje ? Ode mnie były by 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie

 

dzisiaj w nocy skradziono mi dwa rowery. Jedne to moja merida, na której z wami śmigałem, drugi to granatowa damka krossa - koła 28 cali, bez przerzutek, z błotnikami i koszykiem na kierownicy. Cechą charakterystyczną może być brak przedniej lampki mimo, że jest dynamo i kable.

 

Gdybyście coś wiedzieli to proszę, dajcie znać. Jak dorwę tego, kto mi to zrobił, to za przeproszeniem za######ię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...