Skocz do zawartości

[rama]jaka rama szosowa + widelec ?


Michau

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Carbon jest drogi jeśli jest dobry...poza tym nie spotkałem się by ceny ram karbonowych schodziły poniżej 2000 zł...

 

Używanego karbonu też bym nie kupował bo nie wiadomo jak poprzedni użytkownik go używał...

 

W zasadzie ja zastanawiam się nad zakupem jakiejś fajniejszej ramy i pewnie moja ramka i widelec pójdzie na sprzedaż (Merida Compact Road rozmiar M odpowiadający klasycznemu rozmiarowi 54-56) do tego widelec pełny karbon firmy Merida. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurde ... nic nie chcecie poradzic :)

 

Chyba kupie ta rame Treka SLR (1500 i 1400) - chyba za 1050zł nie kupie nic lepszego tzn rame, widelec, stery i mostek ... Znajomy chyba mi daje dobrą cene - mówił ze te ramy kosztowały ok 2000zł, teraz je ma 1350, a dla mnie 1050zł .... (mówie oczywiscie o nówencjach)

 

Co mozna o tej ramie powiedzieć? Jest sztywna? Miekka? Czy lekka? Rasowa? Dobrze prezentuje sie?

Tu jest ona , tylko rozmiar 58 rama TREK SLR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Nad fortem sam sie zastanawiałem do swojej kolarki zwłaszcza ciekawy jest model Alex o ile dobrze pamiętam z masą ok 1050g+widelcem karbonowym - tylko u nas akurat nikt ich nie sprzedawał :] Treka 1500 ostatnio nówka widziałem za 1000zl zestaw z widelcem. Co do felta to robi fajne ramki jednak obecnie nie ma chyba u nas importera z prawdziwego zdarzenia czyli nawet jeśli kupisz to nie masz gwarancji. Zerknij też na ramki naszej produkcji http://www.bikom.pl/index.php?cPath=64&amp...e=1&sort=4a mają ciekawe promocje czasami i fajne zestawy, zdradze że mój nowy rowerek bedzie zbudowany właśnie w oparciu o rame Olsh. Zastanawiałem się również nad tym zestawem wybierając ramke dla siebie http://www.allegro.pl/item156723322_rama_o...jsza_o_30_.html jednak nie przepadam poprostu za firmą Giant :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...