Skocz do zawartości

[klocki] Author czy Baradine?


rObO87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat używałem obu klocków. I tak Baradine jak szybko założyłem tak szybko ściągnąłem - beznadziejnie hamowały i do tego są straszliwie twarde - jak słyszałem te odgłosy na obręczy jak ją szlifują to aż mi ciarki przechodziły.

A te klocki Authora są wg mnie rewelacyjne - hamują świetnie, ciche i są dosyć trwałe (u mnie około 4500 km wytrzymają na przodzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja zgadzam sie z sebekfireman:

kiedys kupiłem klocki Baradine model MTB-947V, takie czerwone. Kosztowały 13,50 za koło. Sprzedajacy je zachwalał jednak jak sie pozniej okazało guma jest stasznie twarda i ten pisk jest nie do wytrzymania. Juz nigdy wiecej Baradine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zamiar kupic te authory ,bo slyszalem ,ze sa bardzo dobre :P A te Baradine ktore podales to juz z fotki widac ,ze twarda guma ,bo prawie jak plastik wyglada :) A obenie mam tektro (nie wiem jakie byly oryginalie z hamulcami) Ciagna juz 7 700km i jeszcze ok 1/3 kolckow jest. Jestem bardzo zadowolony. Wlasciwosci hamujace tez bardzo dobre,a hamulce okazaly sie przyzwoite i ich waga jest 9g wieksza niz SD7 :D (wazone byly caly komplet fajki itp )

 

pozdrawiam

 

P.S przepraszam za maly OT odnosnie calych hamulców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...