Skocz do zawartości

[szosa] cena ramy


reeaves

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Biesz766 napisał:

To poważne zabieranie się za ustalenie ceny. Wróć z foto to może ktoś Ci pomoże, bo póki co tyłek zawracasz.

Poważnie? W takim razie przepraszam najmocniej za te zawracanie tyłka. Z drugiej strony nikt nie ma obowiązku odpisywać na mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nikt nie ma obowiązku. Powodzenia w sprzedaży.

Tylko nie zapomnij do ogło dołączyć fotek, bo będziesz 5x przedłużał tak jak ogłoszenie Pana z amortyzatorem na Allegro, zero zdjęć, tylko "tekst 100% sprawny ideał" i tak od kwietnia wisi, a koleś zdziwiony, że się nie może sprzedać ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Biesz766 napisał:

Racja, nikt nie ma obowiązku. Powodzenia w sprzedaży.

Tylko nie zapomnij do ogło dołączyć fotek, bo będziesz 5x przedłużał tak jak ogłoszenie Pana z amortyzatorem na Allegro, zero zdjęć, tylko "tekst 100% sprawny ideał" i tak od kwietnia wisi, a koleś zdziwiony, że się nie może sprzedać ;)

 

Pzdr.

Zawsze dodaje zdjęcia rzeczy, które mam zamiar sprzedać. Po prostu tym razem szlag trafił mój telefon a chciałem na szybko się dowiedzieć ile te graty mogą być warte. Mój błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile części kosztują nowe lub używane w podobnym stanie.

Z tego co widziałem ramy alu to 300 zł maks, nowy widelec 900 zł, korba 100 zł, a klamki uwalone, to komuś z ulicy ciężko będzie pchnąć..

Masz zatem jakieś 1000-1100 zł (  - to,że widelec używka ) i próbuj sprzedać. Tylko jak, jak kalkulator masz zepsuty i zdjęć nie zrobisz...

Serio ciężko zobaczyć ceny po ile ludzie wystawiają i próbować się wbić ze swoją ceną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Biesz766 napisał:

Masz zatem jakieś 1000-1100 zł (  - to,że widelec używka ) i próbuj sprzedać. Tylko jak, jak kalkulator masz zepsuty i zdjęć nie zrobisz...

Za 1000 zł to ja cały rower kupiłem kilka lat wstecz (używany). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...