Skocz do zawartości

[zima] jeździcie zimą na rowerze?


Zima  

699 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robicie zima?

    • lato czy zima jezdze na rowerze
      321
    • jezdze ale tylko czasami
      222
    • mam trenazer
      39
    • nie jezdze ale za to basen itp
      57
    • zapadam w sen zimowy
      61


Rekomendowane odpowiedzi

w tym roku(styczeń, luty) byłem kilka razy na rowerze w zimę. Teraz planuje jeździć przez cały rok:D jak na razie pogoda dopisuję, więc nie ma problemu;)) zobacze jak spadnie śnieg ile razy wybiore się w trasę:P

aha.:D na zimę mam inny rower, na lato inny:))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w takiej porze jak jest już szybko ciemno zostaje tylko jazda w weekend, gdyż jak wracam z pracy jest już ciemno. W sobotę zazwyczaj biegam a w niedzielę jazda razem z towarzystwem jak zwykle o 9 rano. Bez znaczenia jaka pogoda zawsze ktoś się chętny pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jazde w zime ograniczałem do paru wypadów w traskę (jura itp) + oczywiście i niezmiennie jazda na zakupy i w celach niesportowych. W tym roku chyba się to zmieni... ...na lepsze:)

W zime szkoda mi sprzetu do XC, w lasach kupa śniegu (nie mówie o aktualnym stanie pogody), tak więc w tą zimę biore się za szosę:rolleyes: Rowerek szosowy jest prawie gotowy. Jeszcze tylko opony + wolny czas i w droge. Niestety z czasem coraz ciężej, ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie sobie pojeździc po śniegu.

Wczoraj byłem zrobiłem 23 km dalej już się nie dało bo za cienką czapek se wziąłem i myślałem że mi uszy odpadną,

ale nie licząc jednego upadku( poniosło mnie trochę hehehe) było za######iście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku planuję przejeździć całą zimę, w tygodniu 100 km(3x33 km, mam taką fajną trasę...), głównie chodzi tylko o to aby stracić minimalną ilość formy. Trenażer nie jest dla mnie.

 

Jeździłem już przy -8(odczuwalne -13) i jedyny problem mam, jak już ktoś wyżej zauważył, z dużymi palcami stopy, trzeba coś z tym zrobić...

 

Nart nie trawię, nudzi mnie jazda po nitce na jednym stoku, aktualnie kłócę się ze sobą czy wybrać basen or bieganie, na obydwie rzeczy czasu na pewno nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam powiedzieć? W Bielsku mam 3 km od domu góry i jest tam teraz tyle śniegu, że boję się o moją weekendową wycieczkę na Szyndzielnię, bo nawet pod domem się ciężko jeżdzi, ale jeżdże tak czy siak nawet jak się na pierwszy rzut oka nie da bo wtedy jest fun największy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...