Skocz do zawartości

[Chusta/komin/bandana] pod kask na lato


tomiii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak obiecałem tak robię - przyszła mi pierwsza chustka https://www.aliexpress.com/item/3Colors-Men-Women-Breathable-Cycling-Caps-Under-Helmet-Liner-Cap-Outdoor-Sport-Cycling-Bicycle-Skull-Hat/32868961731.html

Generalnie szału nie ma, nic nie urywa.

Na pewno jest głębsza niż ta z Deca, sięga do uszu i wystaje spod kasku.

Zarówno jeśli chodzi o materiał jak i o krój porównałbym ją do bandany Rogelli, ale w formie czapeczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z Deca idzie jak po grudzie, po tygodniu od zamówienia dostałem info, że towaru(czapeczek) nie dostali, wiec nie moģą mi wysłać. Dostałem opcje ponowienia lub anulowania. Ponowiłem, czekam następny tydzień.

A tak na marginesie, nowatex ma takie czapeczki za 30pln zupełnie czarne i białe z jakimis dodatkami i paskiem. Cena 30pln. Widziałem też czapke Mavica za 80pln ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeSkywalker

No widzisz i tu różnica w odbieraniu funkcjonalności lub porównaniu ceny - użyteczność - jakość.

Jak dla mnie jest OK, za 10 zł nie ma się czego przyczepić. Pod kaskiem daje radę, zbiera pot, nic mi nie leci ani na czoło ani na kark. Nie czuje też przeciągów pod kaskiem. Do tej pory miałem bandany pod kaskiem, jednak bandana poskładana jest gruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie po pierwszej jeździe. 

Ale jednego nie dodałem - ze wspomnianej bandany Rogelli byłem/jestem bardzo zadowolony. Materiał bardzo fajnie zbiera i oddaje pot, zawsze jak w niej jeździłem czułem przyjemny chłodek. Jedyne co mnie denerwowało to guz z jej wiązania - kolidował razem z kucykiem pod kaskiem. I tutaj wspomniana czapeczka ma plusa. 

Ale w bandanie dawno nie jeździłem, także muszę jeszcze porównać czy faktycznie płytsza czapeczka jest lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Biały kruk wylądował. Dzis dotarła biała czapeczka z deca. B. Dobrze wykonana. Nie ma się czego czepic. Na te chwile porownałem na sucho do czapeczki castelli... wychodzi, że to b.podobny jesli nie identyczny materiał. Decathlonowa tylko luzniej utkana, przez co bardziej rozciągliwa. Na plus fakt, że nie ma gumki jak castelli czy bcmnowatex. Za 30pln z wysłaniem, wydaje mi się że warto. .. szkoda że nie maja innego koloru...kupiłbym kilka, takich czapeczek nigdy za dużo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...