Skocz do zawartości

[oś 15mm] Poszukuję pilnie


Pinifarina

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki problem się robi z tak prostą sprawą. Ten amortyzator to wszytko niestandardowe. Prośba może ktoś ma lub widział potrzebuję oś bo rozwaliłem zacisk MAXLE. Standardowo jest on taki. https://www.bikeinn.com/rowery/rockshox-axle-maxle-ultimate-pike---yrik---yari/136338104/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=4390889&country=pln&gclid=CjwKCAjw_tTXBRBsEiwArqXyMocA6C4GWqDqJhmC9itQ5oXUSlX75ilRhKBRBHxN4TAPNy-VzuLNvhoC02oQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds 148mm 15x1,5 gwint 9mm. Kupiłem z boosta sugerujac się piastą 110mm ale RS ma wgłębiania i dla niego idzie długość z osi 100mm.

Pytania

1. Kupiłbym DT-swiss ale nie znalazłem oznaczeń rozmiaru gwintu 15x1,5 o długość gwintu się nie obawiam bo RS jest piastą niestandardową ściskaną i może być dłuższy. Tylko czy lewarek przejdzie przez goleń skoro zacisk jest cofnięty 5mm?

2. Kupiłbym też szpilkę bo nie przeszkadza mi brak lewarka 

3. Może się ktoś chce zmienić na boosta dziś bardziej na topie https://www.olx.pl/oferta/os-zacisk-maxle-rock-shox-15x110-boost-nowy-CID767-IDueFV3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby MAXLE Ultimate było można szybko kupić to bym to zrobił. Dla lepszej czytelności co to za amor i piasta powtórzę RS1 i nie jest to skrót w tekście powyżej od Rock shox , (choć pewnie sama nazwa wzięła się właśnie od tego)

Edytowane przez Pinifarina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem, ale wysoka cena i nieoptymalne wymiary nie zachęcają. 110boost ma 147mm i 12mm gwintu a powinno być 148 i 9mm gwintu. Więc generalnie zostanie ściśnięty a i tak nie dojdzie gwint do końca. Dodatkowo imbus 6 a inne np tył będzie 8 i klops dwa klucze w kieszeni. Sumą plusów i minusów nie nadaje się za 130pln     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...