Skocz do zawartości
Zielonkawiec

[Mostek] Romet Rambler 2 wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Zielonkawiec

Witam, 

Potrzebuję mostka z regulacją wysokości do Rometa Rambler 2 

Obecnie zainstalowany mostek to: Romet Sport Stem 90 mm 8DEG 31,8 mm 

Ktos podrzuci jakieś zamienniki ? Zależy Mi  żeby był z regulacją. 

dzięki i pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Ychu
      Przez Ychu
      Znalazłem je na strychu. Były fabrycznie w ramblerze 2.0 , rocznik jak pamiętam 2015. Z jednej strony teraz rozumiem dlaczego komfort jazdy na takich pedałach jest drastycznie niski. Wziąłem się za ich serwis głównie z powodu nudy , a i na awaryjne mogą być. 

Spodziewałem się sypiących się kulek , jakież było moje zdziwienie kiedy nic z nich nie wypadło  
    • Ychu
      Przez Ychu
      W środku jakiś plastikowy ślizg , z resztą nie do końca okrągły  Z drugiej strony mamy plastikowe kostki dookoła otworu , które schodzą skosem do środka i w zasadzie tak to wszystko działa Także nikt mi nie powie więcej , że pedały to pedały ;) 
    • Falkonetti
      Przez Falkonetti
      Witam,
      Mam do wyboru dwa rowery. Oba mam wynegocjowane w tej samej cenie.
      Orkan 5 2018
      Crosstrail Sport 2018
      Wiem że w orkanie jest lepszy sprzęt ale czy w rowerze crossowym to aż tak jest odczuwalne.
      Na Specu jeździłem tesotowo i bardzo był wygodny a siodełko nie sprawiało dyskomfortu.
      Nie miałem okazji się przejechać na orkanie5 z 2018.
      Skłaniam się ku spec z uwagi że miałem.okazje chwilę pojeździć.
      Jakie są wasze opinie i zdanie. Co lepiej wybrać. Rower jest na lata i mam dylemat.
      Myślałem jeszcze o Uni Zethos ale najmniej mi się podoba.

Wszelkie opinie mile widziane.
    • PepeDJ
      Przez PepeDJ
      Witam Poszukuję roweru do wycieczek po mieście oraz w terenie (czasami ubite drogie szutrowe ziemiste w parkach lub lasach), ale również sporo po asfalcie i po dróżkach rowerowych. Spodobałby mi się rower lazaro senatore v3 2018 ponieważ napęd w całości alivio i reszta osprzętu w pieniądzach 1420 to bardzo dobrze. Zastanawiam się czy warto dołożyć do czegoś droższego typu romet czy kross? http://allegro.pl/2018-senatore-v3-men-wypasiony-trek-na-alivio-sr-i7249519904.html
      Bo moim zdaniem kross i romet mają dobre osprzęty dopiero w dużo większych pieniądzach czekam na opinie chyba że macie alternatywę inną to zapraszam do dyskusji.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.