Skocz do zawartości
brachypelma252

[hamulce Sram lvl ultimate] prośba o wycenę

Rekomendowane odpowiedzi

brachypelma252

Witam, 

Temat dotyczy hamulców SRAM LVL ULTIMATE CARBON. Hamulce zdjęte od razu z nowego roweru - przebieg 0km.

Prośba o wartość takich hamulców - ciężko mi się doszukać jakiś informacji na sieci.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Popularny

• Podobna zawartość

• matiq16
      Przez matiq16
      Witam,
      Myślę, że Ci którzy są w temacie to wiedzą jaki jest problem hamulców hydraulicznych Shimano i mrozów. Poczytałem większość tematów i co wiem:
      - uszczelki są kiepskie i po zimie mogą się posikać hamulce
      - nie można kupić jako cześć zamienną
      - niektórzy dorabiali w specjalnych firmach

Idzie zima i nie chce rezygnować z jazdy na rowerze dlatego znalazłem do kupienia uszczelki do modelu br-m395
      https://4yourbike.pl/produkt/uszczelki-shimano-br-m395/ - czy są to orginalne nie wiem.. miał ktoś z tym styczność ?
      https://www.aliexpress.com/item/Factory-production-of-10940-SLX-DEORE-m395-M445-M775XT-m446-m596-oil-disc-piston-sealing-ring/32660646106.html - tutaj z aliexpress.. czekam jeszcze na informacje czy mają na stanie uszczelki do tłoczków ale czy to znaczy ze wersje m395,m445,m775 i te wymienione w aukcji mają takie same uszczelki ?

Wymieniał ktoś uszczelki w tym modelu ? Wiem, że niektórzy powiedzą "kup zacisk". Kwestia taka, że nie wiem w sumie jak się moje hamulce zachowają przy mrozach, jaka będzie zima ale biorę pod uwagę, że uszczelki będą do wymiany. Bawić się w szukanie/dorabianie czy dać sobie spokój ?
    • mariuszm
      Przez mariuszm
      Hej
      Czy różnica między tanimi hydraulikami BR-M315 lub BR-MT200 a vbrake Deore BR-T610 jest na tyle duża, że warto rozważać zmianę? (W grę wchodzi również niestety wymiana piast) Jazda raczej w suchych warunkach, las/asfalt, jeździec ok 80kg. 
      pozdrawiam
    • qbay85
      Przez qbay85
      Kola mavic 319 z nowymi oponami, kierownica raceface next karbonowa, fork rockshox reeba RL solo air, slx hamulce , nowe pady, 11speed geers sram gx, nowy crank hussefelt stem, shpx fox kashima.
    • greg76
      Przez greg76
      Podczas dłuższych zjazdów klamka tylnego hamulca zapada się, skuteczność hamowania gwałtownie spada, po chwili, wszystko wraca do normy, podpompowanie klamką jakby pomaga. Komplet hamulców SLX BR/L-M675+klocki półmetaliczne Zeit bez radiatorów, tarcze Shimano SM-RT76. Czy to będzie chwilowy fading, czy gdzieś zostało w układzie powietrze i z powodu temperatury skutki zapowietrzenia wzmagają się? Brak jakichkolwiek wycieków.
    • m16iki
      Przez m16iki
      Witam. Mam pewien problem. Sprawa wygląda tak, że założyłem do roweru nową przerzutkę Shimano Alivio FD-M4000 , nie da się jej wyregulować. Reszta napędu w tym rowerze to kaseta Alivio CS-HG400 (11-34T), łańcuch Shimano CN-HG53 (9speed), przerzutka tylnia Deore M592 i korba Acera FC-M3000 (40/30/22T) . Myślałem nad kupnem nowej przerzutki, tylko nie wiem czy ma to sens jak może być to samo.. PROSZĘ O POMOC!
      Pozdrawiam!