Skocz do zawartości

[siodełko] Zamiennik do selle royal race pro bgm


Piter233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że świeżo kupione siodełko selle italia c2 wybitnie nie polubiło się z moimi narządami (jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do działu sprzedam) to ponownie szukam nowego siodełka. C2 według orientacyjnych pomiarów i porównaniu wyników z tymi na stronie SI powinno w miarę pasować ale jednak nie, a problemem konkretnie jest brak dopływu krwi do najważniejszego narządu. Trochę się tym zdziwiłem, no ale cóż. 
Co ciekawe, mimo że bardziej płaskie, to w aktualnym coś takiego nigdy nie wystąpiło. Aktualnie mam mocno styrane selle royal race pro bgm - szerokość w najszerszym miejscu to 140 mm - myślę że tych okolic powinienem się trzymać. Chciałem też zmienić na trochę bardziej treściwsze, bardziej pod dłuższy dystans, na szosę, bo po 3,5 godzinach już bywało niewygodnie.  Rower to trek alpha 1.1, geo w miarę spokojna, waga też piórkowa  bo niecałe 70 kg. Prosiłbym o jakieś propozycje, może nie konkretne ale chociaż w jaką stronę się kierować. Powoli zaczynam rozmyślać nad fizikiem, no ale jednak mam trochę obaw. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...