Skocz do zawartości

[Zakup roweru] Kellys Gate 90


Tomasz1983

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie opon macie rację porażka w tej cenie roweru za 10 tys ,ale na szczescie po dobrej znajomości ze sprzedawcą

zapłaciłem za niego 8.800 :) wiec na opony przymknę oko ;)

Rower w cenie oczywiście poskładany ,i wyregulowany :rolleyes:

Edytowane przez Tomasz1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 16.02.2018 o 20:07, lederfox34 napisał:

I bardzo fajnie :)

Że nie tylko Gate, Gate, Gate...;) Bo robią też i inne dobre serie. Kolor super. Zwraca uwagę. Taki opalizujący niebieski. 

No ....

I ogon taki fajny, 450mm ... : P

Kompletnie zmienili rozmiarówkę w każdym rozmiarze skrócili rurę pozioma o 20mm w stosunku do Gatea ...

A to akurat fajna zmiana dla osoby o relatywnie długich nogach - L to troche jak M w Gate na długość a L w Gate na wysokosć więc wybór chyba optymalny ; ) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Forumowiczów!

Chciałbym odświeżyć wątek i dopytać jeszcze o rozmiar ramy Kellys. Planuje kupić model Gate 50 i będzie to mój pierwszy rower 29er xc. Wcześniej miałem okazję jeździć dużo na 26 xc i kilka razy 27.5 enduro. Dużo się naczytałem na forach polskich i zagranicznych, że numeracja ram Kellys jest mocno zaniżona. Niestety nigdzie w okolicy nie mogłem sprawdzić Kellys Gate, rozmiar L. Jedynie co znalazłem to S, ale to nie było nawet senu mierzyć. Moje pytanie do Was jako że z 29er nie mam doświadczenia, czy przy moich wymiarach 186/90,5 rama L będzie odpowiednia? Moje wymiary są na tyle nieszczęsliwe, że idealnie mieszczą się na granicy M i L. I co teraz?  A może polecacie inny rower z geomtrią bliżej 19,5 lub 20"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M jest idealne na 180 cm i przekrok powyżej 83cm. To spory rower. Przy moich 176cm i 82cm przekroku jeżdżę na M i mam siodełko przesunięte kilka mm do przodu ... 

Jestem pewien, że L uda Ci się ustawić tak, żebyś czuł się dobrze, najwyżej wsadzisz mostek od M. Ale to spory rower.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...