Skocz do zawartości

[licznik] Garmin Edge 800


AndrzejM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat. Jestem posiadaczem Garmina Edge 800, który współpracuje z miernikiem tętna na pasku wokół klatki piersiowej. Ponieważ opaska przestała byc wygodna zacząłem zastanawiać sie czy można opskę zamienić zegarkiem z miernikiem tętna. Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów próbował łączyć pulsometr w zegarku z Garmina z licznikami tej samej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek musiałby działać jako czujnik ant+. Nie wydaje mi się żeby tak było. Liczniki czy zegarki działają raczej jako odbiorniki ant+. Inną kwestią jest dokładność. Opaska będzie chyba jednak dawała bardziej stabilny odczyt. Trochę dziwi mnie brak wygody w przypadku opaski. Może za krótko jeszcze z nią jeździsz? Ja kompletnie zapominam o jej istnieniu w trakcie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opaską jeżdżę już kilka lat ale ostatnio musiałem zmienić opaskę na nową i pojawił się problem bo (być może jakiś śrdoek konserwujący był użyty) w miejscu paska mam zaczerwienioną skórę. Mycie i płukanie w detergentach nic nie pomogły dlatego myślałem o połączeniu licznika z zegarkiem a to czy odczyt jest taki czy inny nie ma aż tak dużego znaczenia przy moim amatorskim jeżdżeniu rowerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AndrzejM napisał:

myślałem o połączeniu licznika z zegarkiem

To tak nie działa,już o tym wcześniej wspomniano.

Godzinę temu, AndrzejM napisał:

w miejscu paska mam zaczerwienioną skórę.

Zwykłe uczulenie na materiał paska,pewnie latex.

Godzinę temu, AndrzejM napisał:

nie ma aż tak dużego znaczenia przy moim amatorskim jeżdżeniu rowerem. 

Co kto lubi,ale jak dla mnie,pomiar interwałowy jest tym co powinno się wiedzieć,a pomiar na nadgarstku jest do tego po prostu kiepski.

Nawet drogie zegarki miały duży błąd,i nawet najtańsze na klatkę lepiej się spisywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...