Skocz do zawartości

[Planet-X] - Opinie o produktach


vucalur

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem kilka razy od nich. Mają niezłe ceny i często dobre promocje na dużą część asortymentu. Ogólnie o jakości ich produktów złego słowa powiedzieć nie mogę. Jestem bardzo zadowolony z ultralekkiej karbonowej pompki (nie pamiętam już jej nazwy), którą kupiłem za około 45 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora część rzeczy, ze światełkami na czele, to "przebrandowane" chińczyki, które na Aliexpress można kupić jeszcze taniej. Oprócz rzeczy "markowych" kupionych w dobrej cenie, mam też kilka produktów z ich logiem. Większość jest ok, ale np.koszulki merino okazały się totalnym, niedopracowanym badziewiem. Wisząca szmata z wielkim dekoltem i beznadziejnym krojem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przebrandowane" chińczyki, które na Aliexpress można kupić jeszcze taniej

 

 

że robi im to hurtowo po taniości jakaś chińska fabryka, to nie ma wątpliwości przy takich cenach.

Niemniej jak kupowałem koszulki termoaktywne za £8, to z ciekawości szukałem na Ali

i zbliżonych nie znalazłem. Nie znalazłem też nic sensowniejszego w tej cenie - były jakieś tańsze, ale te Planetowe wyglądają na bardziej szlachetne,

na Ali jakieś ściery były. Może źle szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stanę w obronie lampek - mam lampkę Jobsworth za kilka funtów i wyglądającą identycznie z Aliexpress/Gearbest - jakość nieporównywalnie lepsza na korzyść tej z PLX. Więc nie do końca tak jest że brandują byle jaką chińszczyznę, 

 

A co do asortymentu - worków mam całą masę, ale już nie do kupienia. Chwalę porządkując bagaż. 

 

Spodenki Clubman mają świetną wkładkę ale specyficzny krój. 

 

Krój krótkich koszulek bardzo mi odpowiada, jakościowo też wypadają dobrze. 

 

T-shirty za parę funtów podobnie. 

 

Cała reszta drobnostek - CCC (Cena Czyni Cuda). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...