Skocz do zawartości

[rozmiar ramy] Kross B8 2017


NoiseWizard

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba niedawno był podobny temat.

Jeśli chodzi o rozmiar, to nikt Ci nie powie "Masz 174,5cm - bierz S w ciemno". Możesz zamówić w sieci w atrakcyjnej cenie, owszem, ale przedtem proponuję podejść do sklepu stacjonarnego i przymierzyć. Za to się nie płaci. ;)

Jak kupowałem Krossa w zeszłym roku, to też chciałem w ciemno zamawiać w sieci L. Jednak coś kazało mi, mimo mrozu i śnieżycy, podejść do sklepu i przymierzyć. I co? Oczywiście L była za duża i zamówiłem M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@TheJW, warto też dodać, że te rowery muszą być z tegorocznej kolekcji, która rzeczywiście przeszła zabieg zmniejszenia rozmiaru ram ;)

Myślałem, że skoro autor upatrzył konkretny model z konkretnego rocznika, to będzie oczywiste, że o owych modelach mówimy.

Poprawiam się zatem - wymienione przeze mnie modele, koniecznie z kolekcji 2017! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zamierzam zamówić Krossa B8 przez internet w atrakcyjnej cenie i mam wątpliwości, czy rozmiar M będzie dla mnie w sam raz, czy jednak szukać oferty z rozmiarem S? Mój wzrost 174,5 cm i długość nogi 80 cm. To prawda, że modele na 2017 rok są mniejsze od poprzednich roczników?

M = 17"

S = 16"

Ja przy twoich wymiarach obstawiam M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same wymiary i mam rozmiar M B8 2017. Jest ok.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

To samo. 174 cm, M 17" B8 pasuje idealnie. Ale skoro się pytasz to zaraz idę sprawdzić raz jeszcze, czy coś aby się nie zmieniło :-). Żegnaj roboto, witaj przygodo.

 

Tak jak inni pisali, >= B6 to jedna rama, B7-8 inna rama. Jeździłem na B6 i bardzo się cieszę z zamówienia (też przez net) B8. Świetny wybór jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3900 zł. Po paru km niewiele mogę napisać, na pewno robi na mnie wrażenie, jako pierwszy 29er. Napęd wydaje się działać bardzo precyzyjnie, RS Reba również. Muszę poustawiać wszystko pod siebie. Myślałem, że hamulce będą cienkie, tymczasem są dosyć mocne, jak na tak niski model, jednak może wymienię je na SLX niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...