Skocz do zawartości

[Buty]Specialized vs Diadora


Colonel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po roku przerwy od butów wpinanych znów do nich wracam. Ponieważ Shimano mi się opatrzyły skupilem swoją uwagę na produktach innych firm i tak na placu boju zostały dwa modele:

- specialized comp

- diadora x trivex 2 plus

Czy może ktoś z Was miał z tymi modelami do czynienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mogę z czystym sumieniem polecić diadorę, mam model jak na zdjęciu poniżej, tylko wersję MTB już od 5 lat i nie chcą się rozlecieć. Nic się nie rozkleja, nie targa, nie przeciera, jedynie ubywa podeszwy w miarę chodzenia - ale to zupełnie zrozumiałe. Swoje kupiłem w promocji za 150 zł, więc wg mnie wybór jest prosty - bierz tańsze :) rozmiarówka normalna - noszę 46, kupiłem 46. 

 

diadora%2Baerospeed.gif

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje diadorki sa ciut szersze w czubie (a dokladniej na wysokosci poczatku malego palca) niz Sidi  Nw, czy zwykle Shimki (nie wersja wide tylko zwykle)  mam Xcountry Comp, i jeszcze jakies Comp fiber i to najwygodniejsze buty jakie mam/mialem ;-)  Smiem twierdzic ze nie trzymaja rozmiarówki bo jedne mam 45 drugie 46.

 

Dla porownania mam tez Speki Comp z okolicy 2014 i tez sa OK, ale diadorki sa superowe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...