Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powitoł

Dopisuję otwarty PLUS dla chwytów EKFAN:

https://pl.aliexpress.com/item/EKFan-UltraLight-Silicone-Bike-Handlebar-Girps-High-Density-MTB-Bicycle-Antiskid-Handlebar-Cycling-Grip-Cover/32777544880.html

Tanie jak barszcz, lekkie, wygodne (sprawdziłem intensywnie na dosyć wyboistej trasie i full sztywnym rowerze :) ), zamocowane na samochodowy płyn do mycia szyb trzymają po odparowaniu tegoż jak przyklejone.

Jak się człowiek mocno przypoci to potrafią się śliznąć przy jeździe bez rękawiczek.

Plus otwarty, bo testy były krótkie, niemniej przekonały mnie do zamocowania ich do drugiego podstawowego roweru terenowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powitoł

Dopisuję otwarty PLUS dla chwytów EKFAN:

https://pl.aliexpress.com/item/EKFan-UltraLight-Silicone-Bike-Handlebar-Girps-High-Density-MTB-Bicycle-Antiskid-Handlebar-Cycling-Grip-Cover/32777544880.html

Tanie jak barszcz, lekkie, wygodne (sprawdziłem intensywnie na dosyć wyboistej trasie i full sztywnym rowerze :) ), zamocowane na samochodowy płyn do mycia szyb trzymają po odparowaniu tegoż jak przyklejone.

Jak się człowiek mocno przypoci to potrafią się śliznąć przy jeździe bez rękawiczek.

Plus otwarty, bo testy były krótkie, niemniej przekonały mnie do zamocowania ich do drugiego podstawowego roweru terenowego.

Też mam takie gripy i również polecam, w miejsko/szosowym rowerze spełniały się genialnie, mam nadzieję że w MTB będzie równie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się jako lampka na rowerze, którym dojeżdżam do/z pracy (niedawno wróciłem) - jazda przez miasto. Sprawdził się jako głośnik do sprytnego telefonu (odtwarzanie muzyki ze Spotify), da się podładować licznik i kamerę (niestety, nie wiem ile % da się doładować, bo nie było jeszcze okazji). Miałem problem z doładowaniem telefonu, ale zmieniłem kabelek i jest w porządku. Aby skorzystać z radia potrzebna jest antena, czyli podpięty kabel USB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Drugi plus OTWARTY dla pedałów platfomowych SCUDGOOD SG-1512B (nie daję linki bo jest kilku dostawców).

Szukałem czegoś stosunkowo lekkiego z metalowymi pinami. Nukeproof electron evo poza budżetem ale napatoczyły się one:

gallery_142804_33_42113.jpg

 

Na razie 200km (otwarty plus) za nami w różnym terenie, czasem z butami ubłoconymi po kolana ;) i złego słowa nie powiem. Piny trzymają dobrze, ale nie agresywnie, pedały kręcą się jak po wyjęciu z pudełka, nie klikają, nie skrzeczą, już ze dwa razy przypieprzyłem w kamulce i trzymają integralność :) Zobaczymy ile pociągną łożyska kulkowe/ślizgowe.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodenki 3/4 ocieplane - rozmiar XL trochę ciasny w udziorach i łydach dla mnie (176 wzrostu , 81 kg)

 

https://pl.aliexpress.com/item/SPEXCEL-2016-TOP-QUALITY-3-4-BIB-SHORTS-winter-thermal-fleece-bib-pants-Italy-miti-fabric/32745919187.html

 

bluza ocieplana - rozmiar XL , dość dopasowana , rzec można aero :)

 

https://pl.aliexpress.com/item/New-colour-arrive-classic-tight-winter-thermal-fleece-Cycling-Jersey-long-seleve-for-winter-top-quality/32757527065.html

 

Ogólnie jestem zadowolony. Jakoś wykonania b.dobra, materiał wygląda na solidny, silikonowe wstawki na nogawkach czy z dołu bluzy. Jedynie co się zastanawiam to nad pianką w spodenkach jak się w tym jeździ i kiedy się "wyrobi". Osobiście polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, lecz niestety nie trafiony lekko zakup. Wg. rozmiarówki powinienem mieć M, ale niestety jest minimalnie za małe dla mnie. Są lekko rozciągliwe, ale wolę nie ryzykować. Gdyby ktoś chciał sprzedam je po kosztach z dnia zakupu (~ 24 zł) + koszty wysyłki. Kontakt na PW. Śmierdzą nowością że tak powiem, pranie powinno załatwić sprawę :)

 

https://pl.aliexpress.com/item/RockBros-Sports-MTB-Road-Bike-Bicycle-Breathable-Anti-shock-GEL-Gloves-Cycling-Riding-Anti-slip-Anti/32625731525.html

 

ycsBKHm.jpg

jTaYqtO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też skusiłem się na te rękawiczki i mogę polecić. Rozmiarówka wypadała mi w górnym przedziale L i takie zamówiłem. Co prawda są dość "aero" :P ale w przeciwieństwie do kolegi wyżej, jakoś się w nie mieszczę. W każdym razie w przypadku wątpliwości - lepiej brać rozmiar wyżej. Na razie przetrwały pranie i jedną dłuższą trasę i nic im się nie stało, a ja sam nie narzekałem podczas jazdy.

 

Dziś przyszły też spodenki:

https://www.aliexpress.com/item/Latest-high-quality-bib-shorts-classic-race-bicycle-bottom-Ropa-Ciclismo-bike-pants-4D-gel/32701740226.html

tutaj tylko wrażenia na sucho, ale bardzo pozytywne - jakość wykonania bez zarzutu, wkładka fajnie leży. Na 1,8m i 75kg rozmiar L w sam raz. Dam znać, jeśli po przetestowaniu w boju byłoby coś nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki: https://pl.aliexpress.com/item/KUTOOK-Winter-Cycling-Gloves-Full-Finger-Bike-Bicycle-MTB-Gloves-Touch-Screen-Lycra-Mittens-2-Colors/32248949825.html

W tej cenie w Polsce kupi się dziadostwo które rozlatuje po tygodniu (miałem, żałuję wydanej kasy) a te rękawiczki są całkiem fajne- porównałbym do rękawiczek z Deca mtb 900 chociaż o ile wykonanie podobne to te są trochę mniej oddychające, ale właśnie dlatego je kupiłem ;)

Oraz klocki hamulcowe: https://www.aliexpress.com/store/1230228 mają praktycznie wszystko, jakość taka sama, a nieraz lepsza niż to co można kupić w Polszy, a cena kilkukrotnie niższa- osobiście nigdy nie kupię pary klocków spiekanych za prawie 100zł kiedy mogę mieć komplet z Ali za 30zł z wysyłką- i to kiedy $$ jest drogi  :woot:

Edytowane przez piciu256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oraz klocki hamulcowe: Buy Products Online from China Wholesalers at Aliexpress.com mają praktycznie wszystko, jakość taka sama, a nieraz lepsza niż to co można kupić w Polszy, a cena kilkukrotnie niższa- osobiście nigdy nie kupię pary klocków spiekanych za prawie 100zł kiedy mogę mieć komplet z Ali za 30zł z wysyłką- i to kiedy $$ jest drogi

Rozumiem że jak mam G03S metaliczne to odpowiednik jest "sintered red" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki: KUTOOK męska Jazda Na Rowerze Rękawice Kobiety Pełna Finger Rower MTB Rękawice Rękawice Ekran Dotykowy Żel Wyściełana Lycra KF401 w KUTOOK męska Jazda Na Rowerze Rękawice Kobiety Pełna Finger Rower MTB Rękawice Rękawice Ekran Dotykowy Żel Wyściełana Lycra W tej cenie w Polsce kupi się dziadostwo które rozlatuje po tygodniu (miałem, żałuję wydanej kasy) a te rękawiczki są całkiem fajne- porównałbym do rękawiczek z Deca mtb 900 chociaż o ile wykonanie podobne to te są trochę mniej oddychające, ale właśnie dlatego je kupiłem ;)

 

Również mam te rękawiczki. Kupiłem w zeszłym roku 11 listopada jak były promocje, więc dałem chyba jeszcze mniej (nie pamiętam ile). Dla mnie również są całkiem niezłe, w Polsce nie wiem czy w ogóle coś się w tej cenie kupi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te poduszeczki się szybko pogniotły, chociaż jakoś bardzo dużo nie jeździłem w tych rękawiczkach. Żelowe to one raczej nie były. Ale jak dla mnie to nawet lepiej bo osobiście nie lubię takich wkładek w rękawiczkach bo cisną mnie w dłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...