Skocz do zawartości

[rama] Rama BOPLIGHT Marathon RACE karbon 46cm/18 NOWA


lewocz

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się pozbyć ramy Boplight Marathon Race. Kupiona wiosną ubiegłego roku, miał być nowy składaczek ale w międzyczasie zmieniła mi się koncepcja i ramka poniewiara mi się po piwnicy. 

Kupiona nowa w Biksershopie, rozmiar 18 - 46 cm. 

 

 

Ramka jest bardzo ładna, niestety nie obeszło się bez wypadków. Jak już pisałem długo przewalała mi się półkach i powstały dwa obtarcia..a racej zmatowienia lakieru w okolicy główki ramy oraz haka. Próbowałem robić zdjecia ale nie widać tego wobec czego umieszczam zdjecie firmowe. 

Ramka jest jak na mój gust bardzo ładna, zapłaciłem za się 3290 zł, paragon gdzieś mi zaginął ale zawiaram imienną umowę kupna/sprzedaży, daję gwarancję rozruchową na 3 miesiące.

 

Cena  - 1900 zł. Jest wystawiona na allegro, cena oczywiście wyższa bo łupią mocną prowizję.

W razie pytań proszę pisać tutaj lub na PW

 

Specyfikacja producenta

 

Rama Boplight Marathon Race wykonana jest w zaawansowanej technologii Carbon Monocoque. Dzięki temu rozwiązaniu rama jest bardzo sztywna i lekka. Wewnętrzne prowadzenie pancerzy podnosi estetykę roweru. 
Geometria :

Specyfikacja

Kąt główki : 70,5° 
Kąt podsiodłówki : 73° 
Stery : taperwall zintegrowane 
Pakiet : BB30 PF 
Sztyca : 31,6 mm 
Przerzutka przednia : 34,9 mm 
Adapter hamulca : post mount 160 
Waga : 1086

 

post-193490-0-80452300-1501246815_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...