Skocz do zawartości

[zakup roweru] FS na mazowsze 5-7tysł zł nowy


_GoGoL_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Nie prędko, ale z czasem na przełomie lata/jesieni będę kupował rower na pełnym zawieszeniu do jazdy po terenach mazowieckich. Szaleństwo ? Nie do końca.

Cenie sobie ponad wydajność z pedałowania komfort jazdy. Nie chce roweru "enduro". Są przecież fulle o innej charakterystyce ram, które lepiej nadadzą się na stosunkowo płaskie mazowieckie tereny.

Mam 180cm wzrostu, ważę 78kg

Szukam

1. Czegoś nowego z przedziału do 5-7tyś

2. Mile widziana rama aluminiowa. Jezdze na teraz na karbonie i to gra nie warta świeczki.

3. Mile widziane 3 blaty z przodu, a jeśli 2 to najwiekśzy musi mieć koniecznie min. 38 zębów.

4. Rower ma być kupiony w Polsce, preferowana warszawa tak żeby serwis był w moim mieście.

 

Przeglądam od czasu do czasu ostatnio rowery na allegro i wstepnie zastanawiam sie nad.....Rometem.

Dlaczego nie Romet ? Zaraz pewnie zalejecie mnie falą "nie kupuj, bo..."

http://www.romet.pl/Rower,RAMBLER_650b_275_FS_20,10,485,614,13764,2014.html

Moge go mięc za około 5-5.5tysł zł.

Myśle, że to wybór, który warto brać pod uwagę.

Coś jeszcze ? Jakieś sugestie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romety są jak Yeti, więc jeśli twierdzisz, że jakiegoś upatrzyłeś to kupuj. A tak serio to leżak magazynowy z 2014 roku, 7tys bym za niego nie dał, ale 5-5,5 to bardzo dobra oferta jak za taki osprzęt. Skok 100mm na pasmo Krawężników w Górach Warszawskich jest wystarczający ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za długo zwlekałem i Rometa ktos kupił....

Szukam wiec dalej. Nawet używki biore pod uwagę, wiec idac za ciosem, GT Helion, ale

http://allegro.pl/rower-full-gt-helion-expert-2016-gwarancja-raty-i6900497298.html

Wart swojej ceny ? Sporo zdjec pogladwoych, jest troche rysek i zadrapań tu i tam, ale to raczej nic strasznego przy ramie aluminiowej.

Widać, że modyfikowany przez właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rower forumowicza provid. Cena uczciwa.

Też chciałem dobić targu, jednak w tamtym momencie taniej wyszedł mnie nowy rower z UK (z gorszym wyposażeniem, ale grzechem było nie brać).

 

Z zawiasu AOS jestem bardzo zadowolony. Pozbawiony wad poprzednich generacji. Po pierwszym sezonie żadnych prac do wykonania przy nim.

Ostatnio myślałem, że jednak poległ w błocie - na szczęście tylko koło było poluzowane i powodowało efekt skrzypienia. Minusem jest dostępność haka przerzutki w PL (zamawiałem z Aliexpress).

 

W skrócie kupiłbym drugi raz, bo to bardzo dobry patent, który sprawdza się w boju i wyróżnia pośród tysiąca identycznych fulli. Ale wiadomo jak jest, każdy zachwala to co ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...