Skocz do zawartości

[hamulce] Nadaja sie?


Mr0wa_1991

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobra żeby nie zakładać nowego tematu

Opłaca się kupić takie Deorki

Bo potrzebuje szybko hamplów a w sklepie stacjonarnym tylka z wyszżych modeli takie są więc się opłaca czy nie ??

Moge poczekać te max 3 i zamówić albo pojechać do Częstochowy i kupić jakieś avidy albo coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje (tylko zeby gafy nie walnac :P) to za ta cene moglbys miec takie avidy ;) wyjdzie cie jeszcze o 2 zl taniej na jedno kolo :) Ale niestety nie wiem czy sa dobre :P Nie mialem przyjemnosci na nich jezdzic i nie znam osobiscie nikogo kto je ma. Jednak wydaja sie fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra żeby nie zakładać nowego tematu

Opłaca się kupić takie Deorki

Ja się zastanawiam czym one się tak naprawdę różnią od zwykłych Altus/Alivio że ich cena jest o ok.80% wyższa. Fakt że Deore wizualnie wygląda ładniej, ale chyba poza tym niczym szczególnym się nie różni - może jedynie inne klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixer: no to zapytaj sie czy moga ci je sprowadzic :033: Jak to jakis przyzwoity sklep to ci je sprowadza w czasie do 5 dni roboczych :) A jak nie ... To pozostaje allegro :)

To wcale nie jest powiedziane ,ze sprowadza... W wiekszosci przypadkow sprowadzaja na czas ,ale niekiedy to olewaja to wszystko strasznie. Ja na glupi kosztyk chyba z 2 tyg czekalem ,az w koncu kupilem inny, a sklep znasz i jest autoryzowany niby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten zaszczyt miec 3 dobre sklepy rowerowe niedaleko siebie... Wiec Tobie pozostaje tylko allegro albo dalszy wypad za miasto :D

Moim zdaniem dobre sa tylko 2 :D Ten 3 (nie bede publicznie mowic o ktory chodzi ,bo moze akurat ktos z nich to przeczyta :P ) ,to nie powinien sie sklepem rowerowym nazywac. Nawet nie wiem czy oni tam servis maja :lol:

 

Ale to moze dlatego mowie o tym sklepie tak a nie inaczej ,bo nie mam do niego zaufania :D

Ceny stosunkowo wysokie ilosc produktow na stanie mala :/

 

Ale koniec juz tego OT ,bo o hamulcach mialo byc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...