Skocz do zawartości

[Klocki] Klocki do BR-M615


Czeczen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, muszę kupić komplet klocków do tych hamulców i nie wiem co kupić :D Ogólnie ważę nieco ponad 70 kg a styl mieszany. W godzinach roboczych pykam po mieście a w wolnych chwilach jakiś teren, np hołdy z kopalni. Jakichś ekstremalnych zjazdów nie ma, ale jest amatorsko-wymagająco :D fabryczne żywiczne klocki pozostawiają do życzenia i już są na wykończeniu.Niby widziałem kilka wątków ale wszystko jakoś się urywa, u mnie w mieście mają tylko jakieś gianty półmetaliczne za 30zł, accenty półmetaliczne za 40 i spiekane za 60.. jakoś mnie to nie przekonuje. Na tył nie muszą być ekstra, używam o wiele mniej, ale się zatłuściły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoich m615 mam żywiczne tył i blokują koło odrazu. Z przodu mam metaliki,są ok jak się albo bardzo mocno nagrzeją, albo mokra tarcza i klocki-wtedy działają jak by ktoś kij w szprychy włożył. Inaczej działają dobrze. Tarcza to xt 160mm ice tech. Oczywiście wszystko odtłuszczone, hamulce zalane odpowietrzone etc.

 

Wg. mnie lepiej kupić 3/4 komplety żywicznych niż jeden metalików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

a co powiecie o shimanowskich żywicznych klockach z radiatorami f01a? Użytkuję od dłuższego czasu i myślę na co zmienić. Raczej nie będę szedł w metaliczne bo mi niepotrzebne takowe (żywiczne w zupełności dają radę). Niestety są dość drogie, jednak mam możliwość dostać dwa komplety po cenie hurtowej wyjątkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...