Skocz do zawartości

[Buty] AM5 vs M089


Rekomendowane odpowiedzi

SH 089 nawet na spinningu nie dają rady bo są miękkie, odpuść. Kupiłem je na salę i niestety są gorszę niż stare turystyki sh-MT31.

 

Bardzo dziwny wybór, buty enduro na spining? Mi akurat luźna pieta w nich nie przeszkadza zupełnie, ale fakt ze przesiadłem się na nie z am45.

 

 

 

M089 byly bardzo wygodne, dopoki nie jezdzilem w nich dluzej niz godzine, poznij zaczynaly dziac sie cuda.

Spędzilem w nich razu pewnego 8 godzin na szosie i dyskomfortu nie odczułem, więc pewnie zasada działa tu podobna do pupy i zdania - każdy ma swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwny wybór, buty enduro na spining? Mi akurat luźna pieta w nich nie przeszkadza zupełnie, ale fakt ze przesiadłem się na nie z am45.

 

 

 

Spędzilem w nich razu pewnego 8 godzin na szosie i dyskomfortu nie odczułem, więc pewnie zasada działa tu podobna do pupy i zdania - każdy ma swoje.

Byc moze ;-). Ja w nich po 3h musialem luzowac rzepy w prawym bo noe bylem w stanie pefalowac...ale...

majac na uwadze ze przerobilem lub nadal ujezdzam  4rozne buty shimano, 2 buty spca, 1 nw , 1 sidi i 1 diadory...a problem komfortu mialem tylko z 089 to jed nak uznje je za szajs badz ...moze jakies lapki krzywo uszyly moja pare ;-)) ale wizualnie nie moglem sie tam dopatrzec wad.

Na plus dobrze sie w nich chodzilo ;-) i niezle byly przewiewne. 

Poczatkowo wydawaly mi sie super :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiuk to bardzo dobra firma ale kompletnie mało znana w Polsce bo każdy tylko sh*tmano itp. kupiłem i przekonałem się do Spiuka są wygodne i wytrzymałe plus trzymające swój wymiar a za 300 Pln. dostajesz bajery gdzie w innych musisz dołożyć jeszcze aby je mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...