Skocz do zawartości

[sztyca] 400mm 27,2 - jak najlżej do 300zł


zawojabike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w tytule - szukam jak najlżejszej sztycy o długości 40cm i średnicy 27,2mm;

Im taniej tym lepiej, jednakże moge przeznaczyć 300zł - jak będzie taniej to sie nie pogniewam :P

Od razu mówie, że nie interesują mnie takie wynalazki jak PROMAX - sztyca musi służyć długo i być niezawodna. Może być carbon, ale nie musi - ze względu na ograniczenie 3 stów to lekkiego karbonu raczej nieznajde więc stawiam na alu/scandium.

Bardzo podoba mi sie sztyca firmy KCNC - ale nie wiem czy oni robią je w długości 40cm, znalazłem maksymalnie 35cm.

 

Czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam

 

 

'Kochani - pomocy! :D))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na zakup tak porządnej sztycy nie ryzykował bym z normalnym zaciskiem :) Kiedyś na zagranicznym forum mtbr.com był topic na ten własnie temat i gość wstawił zdjęcie sztycy carbon z alu zaciskiem złamanej właśnie w tym miejscu ... pewnie coś w tym jest

 

pzdr Cub_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my god ...

 

szakq ale nie widze tu powodu żeby się tak żołądkować uwierz :rolleyes:

zawojabike pytał o te zaciski więc napisałem co na ten temat wyczytałem , każdy ma jakieś inne doświadczenia jak i inny pogląd więc dopuść może także opinnie innych ;)

Jak będzie czas to postaram się odnazleźć ten topic

 

Pozdrawiam Cub_S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looz ale kiedys na zagranicznym forum byla zdjecie.....

to mnie nie przekonuje powodem zlamania moglo byc kilka innych rzeczy o ktorych pisalem-sadze ze co najmniej polowa polskich bikerow jezdzi na zwyklych zaciskach(z tych co posiadaja carbo sztyce)i jakos nie widze w co drugim rowerze z carbo sztyca pekniecia w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...