Skocz do zawartości

[MTB 29" do 3300 zł] Cube Analog blue'n'flashorange vs. Merida Big Nine 300 vs. Romet Mustang 1


Charls

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Zamówienie poszło. Sprzedawca ze Słupska. Ale rozmawialem z sprzedawcą, dostepne za miesiąc ale gwarantuje cenę i dostepność,dzwonił do fabryki i początek maja zejdzie z montażu. Dzwoniłem to 10 lokalnych sprzedawców, byłem u 3. Żaden nie ma a tylko jeden może będzie mieć. Dostaną tylko rowery tylko ci dealerzy którzy zamówili i przedpłacili. Poczekam. Bo waham się jeszcze pomiędzy Fuji 1.3 Nevada .  Cube Attention SL ,Breezer Storm Expert ew. Kross z Go Sport 9.4   http://sklep-romet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale budgetowe mają inną geometrię trochę ale ja tez przy weiekszosci marek pasowałem 19" M

Dzisiaj pół dnia spędziłem w sklepie rowerowym, przymierzałem się do Krossów 29" Giantów 29" i Rometów Rambler w rozmiarach M jak i L i dochodze do wniosku, biorąc pod uwagę geometrię ram, że jednak najsensowniejszym wyborem będzie jednak 17 cali czyli 430 cm bo cała reszta jest bardzo wysoka i w rozmiarach L a bawet M rama w przekroku jest bardzo wysoko i myślę że ewentualną korekcję zrobię na długości mostka i odrobinę siodełkiem na sztycy

 

geometria Rometa Mustang 1 29"

 

rowery_mtb_29er_hardtail_romet_mustang_2

 

 

Sprzedawca ze Słupska.

 

Mam 70 km i bym podjechał na przymiarkę ale powiadasz że nie ma na stanie 29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem dzisiaj Mustanga 1 29r za 2400 i mają być dostępne na początku maja. Gość przy mnie dzwonił do centrali i specyfikacja ma być dokładnie taka jak w katalogu. Podam jeszcze linki do fajnych maszyn (chyba):

 

http://outlet-rowerowy.com.pl/pl/home/243-shockblaze-r7-29-2016.html

 

https://www.sawera-bike.pl/rowery-gorskie-29-meskie/1106-merida-big-nine-500-2016.html?search_query=merida+big+nine+500&results=3 moze by dało rade jeszcze troche uszczknąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie na Mustanga 29er na ramie 17". Jakby co mam blisko i zawsze bede mógł podjechać i wymienić na 19" a na razie zostaje mi jeździć moim składakiem 26"

Witam, zamówiłem dzisiaj Mustanga 1 29r za 2400

Skąd ta cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz wiedzieć czym jeżdżę to wystarczy zapytać. Jest to merida na 28 calach, ale mniejsza z Tobą.

 

Nie rozumiem po kiego te teksty w moim kierunku, nie intetesuje mnie czym jezdzisz, pytalem tylko skąd masz cenę 2400 bo pisales ze zamówileś mustanga 29"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no , żywcem wyjęte z PRL  - kupowanie towaru którego nie ma na półce , lada moment kartki wprowadzą na modele 2017.

Swoją drogą reklama dla nich poszła niezła , w większości tematów o rowerach do 3k przejawia się Mustang 1 i stał się niejako Świętym Graalem - każdy o nim wie ale nikt go nie widział .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił dziś do mnie przedstawiciel tego sklepu Rometa gdzie złożyłem zamówienie. Rower jak będzie będę odbierał osobiście z jego sklepu wyregulowany przez niego i przygotowany do jazdy. Jak mi nie będzie pasował to go po prostu nie odbiorę i tyle bo klientów jest więcej niż rowerów, sam nie jestem pewny czy się załapię. @gtb nie ma więc żadnego problemu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił dziś do mnie przedstawiciel tego sklepu Rometa gdzie złożyłem zamówienie. Rower jak będzie będę odbierał osobiście z jego sklepu wyregulowany przez niego i przygotowany do jazdy. Jak mi nie będzie pasował to go po prostu nie odbiorę i tyle bo klientów jest więcej niż rowerów, sam nie jestem pewny czy się załapię. @gtb nie ma więc żadnego problemu :no:

Jutro odbieram rower 29er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak mi nie będzie pasował to go po prostu nie odbiorę i tyle bo klientów jest więcej niż rowerów, sam nie jestem pewny czy się załapię. @gtb nie ma więc żadnego problemu :no:

Nie mam absolutnie nic do samego roweru bo w tej specyfikacji i cenie to naprawdę świetna oferta i jeśli nie masz ciśnienia , możesz poczekać a przy tym cierpliwość to twoja wrodzona cecha to warto :thumbsup:

Moja  zastrzeżenia tyczą się samej dystrybucji i (dez)informacja która naprawdę ma wiele wspólnego z czasami kiedy Romet był jedynie słuszną firmą na rynku - czasy reglamentacji i zapisów na towar ( a mówiono, że "to se nie vrati" :laugh:  ).

Pozostaje mi tylko życzyć ci jak najkrótszego oczekiwania i oczywiście żebyś był jednym ze szczęśliwców którzy się na niego załapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mam absolutnie nic do samego roweru bo w tej specyfikacji i cenie to naprawdę świetna oferta i jeśli nie masz ciśnienia , możesz poczekać a przy tym cierpliwość to twoja wrodzona cecha to warto :thumbsup: Moja zastrzeżenia tyczą się samej dystrybucji i (dez)informacja która naprawdę ma wiele wspólnego z czasami kiedy Romet był jedynie słuszną firmą na rynku - czasy reglamentacji i zapisów na towar ( a mówiono, że "to se nie vrati" :laugh: ). Pozostaje mi tylko życzyć ci jak najkrótszego oczekiwania i oczywiście żebyś był jednym ze szczęśliwców którzy się na niego załapią.

 

:thumbsup:

 

więc czekamy na to cudo :icon_cool:  efekt chińsko-polskiej przyjaźni :yucky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...