Skocz do zawartości

[hamulec tarczowy] TRP Spyre


EricDraven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam sklepu w którym mógłbym kupić hamulec tarczowy, mechaniczny TRP Spyre przedni, najchętniej w Polsce i najlepiej w cenie poniżej 300 zł.
Zna ktoś może taki sklep i byłby skłonny podzielić się tą wiedzą? Ostatecznie może być i zagranica (z wyjątkiem Aliexpress bo to jednak hamulce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

Widziałem i rozważam pierwszy sklep, tyle że wychodzę ponad budżet (tarczę i adapter już mam). Do niedawna był jeszcze jakiś polski sklep gdzie był ten hamulec za 299 zł tyle że niedostępny. Po zadaniu pytania o dostępność nie pojawia się już w wynikach wyszukiwania na google, co też jest rodzajem odpowiedzi.
Zastanawiam się czy warto dopłacać te 120 zł za dwa ruchome tłoczki, czy też wziąć Hayes CX-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zmieniałem u siebie i wybór padł na Shimano BR-R517, bo były tańsze od BB7road. Konstrukcyjnie są takie same jak BR-CX77, tylko trochę słabiej hamują. Hayesów nie rozważałem bo było o nich za mało informacji.

 

Jak bym miał dość kasy to kupiłbym Spyre - ze względu na lepszą siłę hamowania. Są łatwiejsze w ustawieniu, bo można na luźnych śrubach zacisnąć klamkę i wtedy dokręcić. Na jednym ruchomym tłoczku nie zawsze to działa.

 

Pamiętaj też, że adaptery od innego producenta raczej nie będą pasować - z tektro do shimano nie pasują na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...