Skocz do zawartości

[Gravel/szosa] Kupno roweru w UK


Menor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ivan jak zwykle niezastąpiony . pozdro

 

 

Tu akurat przyfarciło, bo klamot denerwuje moja Białkę zalegajac w kuchni w oczekiwaniu na przemyt. Byle do poniedziałku  :thumbsup:

 

Potem to już do Majka i Ekipy po detale, wrażenia i ogólne komentarze.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się swoimi spostrzeżeniami co do sklepów Halfords. Osobiście nie trafiłem na rzetelną i fachową obsługę. Dla przykładu: rozumiem brak modelu w moim rozmiarze, ale brak innego modelu tego samego producenta w innym rozmiarze, to jakieś nieporozumienie. Możliwość przymierzenia się do ramy - rodziła się w bólach - trzeba odpiąć zabezpieczenia. Możliwość przejazdu po parkingu nawet pod zastaw - brak. Regulacje przy przeglądzie "zero" - żenujące. Coś w pedale pukało, pstrykało - WD40. Rower kupiony z wystawy - brak odblasków i osłon. Kiedy przyprowadziłem rower za dwa dni, to zdziwieni "kto panu to tak złożył?" Oczywiście duża sieć, niby duży wybór, ale na miejscu mało kiedy co jest w danym rozmiarze. Na plus wyszukiwarka na stronie, bo łatwiej znaleźć model większy mniejszy w bliższej lub dalszej okolicy i jak się uda to da się sprowadzić do wybranego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Halfords ma na Wyspach fatalną reputację, ale to generalna wypadkowa wielu sklepów. Ze względu na to, że przygodziło mi się mieszkać w przeciagu ostanich 12 lat w kilku różnych miejscach trafiłem w H na obsługę która odwalała pańszczyznę i nie miała zielonego pojecia co to pedał a co odblask, ale również spotkałem na ludzików kumatych, pomocnych i  będacych pasjonatami pedalenia.

 

Statystyka... I wiekszym jesteś podmiotem, tym większe szanse na ciulofonizację...

 

na pewno w związku z rozmiarami i siłą nabywczą H oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 

Jednakowoż warto spojrzeć chopakom na ręce jak odbiera się od nich rower, chyba, że trafiasz na tych wiedzących co robią a nie tylko weekendową obsadę studentów dorabiających do czesnego...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...