Skocz do zawartości

[pulsometr] opaska smartbluetooth do smartfona w plecaku


gomez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję opaski mierzącej Puls na klatkę piersiową działającej w technologii Smart Bluetooth. Warunek jest proste musi ona działać ze smartfonem który jest przewożony w plecaku bądź w kieszonce koszulki rowerowej na plecach. Może macie jakieś sprawdzone modele które działają w taki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tylko zastanawiam, po co Tobie pomiar tętna którego nie widzisz na bieżąco? :) treningu w strefach nie zrobisz (chyba masz apke na smartfona, która jakoś będzie sygnalizować przejście w programowalne strefy), a analiza po treningu to chyba już za późno. Tak mi się wydaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Niektóre urządzenia BLE działają lepiej , drugie gorzej. Zalezy pewnie od paru czynnikow, w tym od anteny i zarządzania energią. Na przykładzie MIOlink i scoshe rythm+ wiem, ze przy tym samym odbiorniku-telefonie, zasięg MIOlinka mam na ledwo 3metry a Scosche ze spokojem w drugim pokoju za scianą. Niestety, nie jestem w stanie odpowiedzieć które urządzenia dostepne na rynku mają lepszy zasięg w Twoim przypadku z plecakiem :(

 

@Wojek, niekoniecznie. Może mieć program który przez np przez słuchawki lub głośnym dźwiękiem informuje o wejściu do danej strefy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...