Skocz do zawartości

[Łańcuch] cn hg74 w połączeniu z tiagrą


Remigiusz1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym Was prosić o opinie na temat połączenia łańcucha cn hg74 (wg shimano jest to łańcuch do rowerów MTB) z osprzętem Tiagry (korba trzyzębatkowa, blat 50z - reszty nie pamiętam, przerzutek przód i tył, kaseta 10-tka). Rower to Siga Vuelta. Dotarłem do informacji, że łańcuchy hgx nie są kompatybilne z osprzętem szosowym. Tiagra takowym jest i u mnie działa. Przejechałem tak 500km. Rower tak skonfigurowany mam od nowości. Grozi to czymś? Ma ktoś doświadczenia z taką konfiguracją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie dla pewności: łańcuch ten jest kierunkowy. Powiedzcie czy dobrze zrozumiałem instrukcję: napisy (oznaczenia) łańcucha po założeniu na rower mają znajdować się po prawej stronie roweru (zewnętrznej - bo tak to określili w instrukcji) czyli napisy muszą być skierowane w stronę malejących koronek z tyłu i zwiększających swoją średnice z przodu). Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...