Skocz do zawartości

[filmik] Leśny tor zjazdowy- hand made ;)


bardakon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
...godnie godnie... ale chyba malo profesjonalnie wygladacie chlopaki na tych bike'ach i z takim sprzetem :D [...]

 

 

ale takiej górki pozazdrościć :)

 

u mnie to wszędzie płasko :(

 

 

sam bym pośmigał na tym torze, ale trochę daleko...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik fajny, u mnie też jest podobny tor ale duuużo większy:-) jeszcze na nim nie jeździłem ale mam zamiar sie wybrać. ale wracająć do waszego filmiku to najlepszy oczywiście był song :_) a tak przy okazji to możecie ktoś zapodać tytuł? bo to ze to offspring to wiem ale tytułu niepamiętam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ale ja tam miedzy tymi drzewami pomalutku smigałem, z kaskiem jechałbym szybciej :P:P

 

a pozatym to mi by chyba kask nic nie pomógł, jak np.dostane lekko piłka nozna w głowe to juz sie czuje jakbym jakis wstrząs mózgu miał a co dopiero przywalić w drzewo nawet 30km/h, nic by mnie nie uratowało ;)

 

a gdybym jeździł tak jak Dugi, czyli ze schodów skakał z jakimis 180 to bym na pewno bez kasku nie smigał, a tak do jazdy po lesie to może być, juz wolałbym cos na kolana, piszczele i łokcie załozyc niz na głowe, bo to juz w zyciu zaliczyłem wiele gleb i nigdy nie na głowe, zawsze kolana i łokcie :)

 

 

Wiesz, pilka leci z wieksza predkoscia ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik ekstra ") GRATULUJE !

A co do dyskusji na temat kasku to powiem tak nikt nie powinien wjeżdżać w las bez kasku, niby znacie teren a jak ktoś przyjdzie i zetnie drzewo, lub wichura połamie drzewo Ty sobie śmigasz wypadasz z zakrętu i bęc to wcale nie jest zabawne - trochę wyobraźni (są takie fajne plakaty Brak wyobraźni na drodze to kalectwo... tu by się przydało napisać "w terenie") Nie mówię tego czysto teoretycznie, tak się składa że mam las koło domu i często sobie jeżdżę może nie mam takiego toru i nie rozwijam takich prędkości jak wy ale też jest gdzie pośmigać, miałem sytuację że ktoś ściął drzewo tuż za zakrętem "mojej trasy" na szczęście miałem kask na głowie - miałem dosłownie bo po uderzeniu w drzewo kask pękł. I teraz wyobraźcie sobie co by się stało z moją głową gdyby nie ten kask !

 

Sory za OT, ale jak czytam takie głupoty jak kolega ralf opowiada to mnie aż Ciarki na plecach przechodzą ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...