Skocz do zawartości

[filmik] Leśny tor zjazdowy- hand made ;)


bardakon

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do obejrzenia naszego filmiku nakręconego na leśnym torze zjazdowym. Wiemy jak wygląda infrastruktura dla rowerzystów w poslce, więc przygotowaliśmy sobie coś sami. Zapraszamy na tor- kontakt przez forum z filmiku :033:

Muszę dodac, że jeden z twórców toru niestety nie występkuje w filmie z powodu kontuzji. Pozdrawiamy sieq`a.

 

http://www.metacafe.com/watch/244750/bike_...n_zembrzyce_pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik zobaczyłem, co prawda bez głosu ale chyba bez różnicy, i tak mi sie podoba, mógłby byc dłuższy.

 

gadałem juz kiedys Zadymowi (Gacek) ze wpadne na ten Wasz tor, ale jakos nie umiem sie tam wybrać, a widze ze fajnie by się pośmigało, tylko z moimi oponkami mogłoby byc ciężko :033:

 

a koles na dualu bez przedniego hebla smiga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik zobaczyłem, co prawda bez głosu ale chyba bez różnicy, i tak mi sie podoba, mógłby byc dłuższy.

 

gadałem juz kiedys Zadymowi (Gacek) ze wpadne na ten Wasz tor, ale jakos nie umiem sie tam wybrać, a widze ze fajnie by się pośmigało, tylko z moimi oponkami mogłoby byc ciężko :P

 

Bula filmik ma muze z offspringa :) (Offspring - The Kids Aren't Alright), jasne ze moglby byc dluzszy ale to z jednej sesji :) a juz ciemno bylo pozniej co wyraznie widac :), gadalismy, gadalismy to wpadnij na 3 dni do mnie i posmigamy :), najpozniej na przyszly rok na wakacje, no chyba ze wpadniesz w zimie :D:> ja tam jezdze na mojej lysej tiodze :) i przydartym michelinie na tyle i jakos czasy niezle (?) wykrecam :) a co do toru to jest taki jaki sobie sami zrobilismy czyli amtorski :D ale frajda jest :) a co do przedniego "hebla" wszystko jest na swoim miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc wczoraj z Gackiem posmigalismy na tym torze, tor mi sie bardzo podoba, tylko jakos bałem sie pokonywac zakręty bez wyciagania nogi, kilka razy sie traciłem na trasie, ale po kilku przejazdach szło coraz lepiej :D

na pewno tam jeszcze kiedys zawitam, jak tor przetrwa zime :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, gdzie Pan Gacek ma hełm, chyba sie mu nie podoba na tym swiecie B)

 

a windy nie ma, nawet wyciagu brak, a troche trzeba podeptac zeby na góre wyjść, a zjazd taki krótki :)

a na tej górce można by wiele fajny tras zrobic, tylko troche duzo roboty, szkoda ze ja nie mam takich terenów, ani nawet nikt na wsi tak wiecej na rowerze nie smiga :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu bylo napisac :) zeby nikt nie czepial sie odnosnie mojej jazdy bez helmeta :D a odnosnie Bula a ty gdzie masz helmeta ??? sam jezdzisz bez, jeszcze nigdy chyba nie miales kasku na glowie <hahaha>

 

ale ja tam miedzy tymi drzewami pomalutku smigałem, z kaskiem jechałbym szybciej :P:P

 

a pozatym to mi by chyba kask nic nie pomógł, jak np.dostane lekko piłka nozna w głowe to juz sie czuje jakbym jakis wstrząs mózgu miał a co dopiero przywalić w drzewo nawet 30km/h, nic by mnie nie uratowało :)

 

a gdybym jeździł tak jak Dugi, czyli ze schodów skakał z jakimis 180 to bym na pewno bez kasku nie smigał, a tak do jazdy po lesie to może być, juz wolałbym cos na kolana, piszczele i łokcie załozyc niz na głowe, bo to juz w zyciu zaliczyłem wiele gleb i nigdy nie na głowe, zawsze kolana i łokcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tam miedzy tymi drzewami pomalutku smigałem, z kaskiem jechałbym szybciej :):P

 

a pozatym to mi by chyba kask nic nie pomógł, jak np.dostane lekko piłka nozna w głowe to juz sie czuje jakbym jakis wstrząs mózgu miał a co dopiero przywalić w drzewo nawet 30km/h, nic by mnie nie uratowało :D

 

a gdybym jeździł tak jak Dugi, czyli ze schodów skakał z jakimis 180 to bym na pewno bez kasku nie smigał, a tak do jazdy po lesie to może być, juz wolałbym cos na kolana, piszczele i łokcie załozyc niz na głowe, bo to juz w zyciu zaliczyłem wiele gleb i nigdy nie na głowe, zawsze kolana i łokcie :P

Radze kupic kask tez mowilem ze niepotrzebnie kupywac kask ale od kiedy podczas gleby uderzylem o kamienia glowa (kask mialem :wink: ) to juz takich herezji nie glosze i jestem jak najbardziej za kaskiem :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hehe ,spokojnie :)

tor bardzo fajny ,podoba mi sie , nareszczie obejrzałem sobie filmik

nigdy na czym s takim nie jeździłem ,chetnie bym sobie pośmigał

może kiedyś wpadne ,ale jużraczej nie przed zimą..

 

btw. na osringa mnie naszło po tym ,dawne dzieje ;) chetnie sobie przypomne

 

pozdro ze smierdzacych katowic ;!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...