Skocz do zawartości

[Zlot] IX zlot forumrowerowe.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

bobiik w tematach na profilu organizatora masz aktualną listę użytkowników biorących udział, możesz sprawdzić czy ktoś jest z okolic i napisać wiadomość prywatną. Może nie obserwują tego tematu?

 

c1ach oraz Zymelka nie są z okolic warszawy

LISTA UCZESTNIKÓW:
1. c1ach
2. marcinusz
3. Sylwia

4. kyloziom

5. bradok206

6. Zymelka

7. 3majsiemaciek

8. michalj

9. kerownik

10. Ukasz

11. limaK98

12. daro_me

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby które chcą przyjechać wcześniej podczas kontaktu niech powołują się na p. Niewiadomskiego(czyli na mnie). Opłata za wcześniejszy przyjazd bezpośrednio do ośrodka, a za zlot wiadomo do mnie. O miejsca nie ma się co martwić bo są jeszcze w ośrodku oprócz naszych.

Jeżeli ktoś chce być z konkretnymi osobami w pokoju niech piszę PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety znowu się nie pojawię :( Znowu praca nie pozwoli mi na udział. Chyba że dziwnym trafem się coś jeszcze zmieni to może dotrę z soboty na niedzielę posiedzieć przy ognisku i napić się piwa :)

Jeżeli ktoś by chciał to za 90zł odstąpię swoje miejsce :) A jeżeli nikt się nie zdecyduje to środki proszę przeznaczyć na zakup izobroników :))

Kontakt najlepiej telefoniczny 692 377 377.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będziemy od czwartku do soboty wieczorem.
 

Rozumiem, że w czwartek będziecie przed południem i już jakaś traska będzie. Dobrze rozumiem?

 

 

 

Opłata za wcześniejszy przyjazd bezpośrednio do ośrodka, a za zlot wiadomo do mnie.
 

Z rezerwacją wcześniejszych noclegów jest jakaś presja czasowa czy nie ma z góry ustalonych ograniczeń?

 

Robimy wewnętrzny rachunek sumienia i chyba skończy się na przyjeździe w czwartek - rano lub wieczorem. No chyba że ktoś już w środę będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem, że w czwartek będziecie przed południem i już jakaś traska będzie. Dobrze rozumiem?

 

 

 

 

Z rezerwacją wcześniejszych noclegów jest jakaś presja czasowa czy nie ma z góry ustalonych ograniczeń?

 

Robimy wewnętrzny rachunek sumienia i chyba skończy się na przyjeździe w czwartek - rano lub wieczorem. No chyba że ktoś już w środę będzie?

 

 

Dobrze rozumiesz :) Jeżeli chodzi o trasę to coś się wymyśli - jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...