Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie

[Amortyzator] Marzocchi Bomber 55 ATA2

Najlepsza odpowiedź MikeSkywalker , 18 październik 2016 - 08:49

Wygląda nieźle ale nie wiem na ile zmieniły się ceny na rynku że @mrmorty wspomina o targowaniu tylko dla zasady. Jak na moje to 8 stówek za ten amor to sporo. 

Problemów z Marcokami z 2008 roku nie potwierdzę - miałem ten amor, jeździłem, cieszyłem się. Możliwe że dlatego że nie miałem porównania ale teraz jeżdżąc na powietrzu zdarza mi się tęsknić za Bomberem. 

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 SimonConqueror

SimonConqueror

Świeżak

• Nowy użytkownik GZ
  • 3 postów

Napisano 17 październik 2016 - 23:26

Witam, co sądzicie o tym amortyzatorze? Warto? Bo jesli jest okej to go kupie bo i parametrami mi odpowiada i kolorystyka no i jest w bardzo dobrym stanie  z tego co widze.

• 0

Reklama

Reklama

#2 mrmorty

mrmorty

Stary wyjadacz

• Mod Team
  • 4886 postów
  • Imię:Józek
Garaż Rower

Napisano 18 październik 2016 - 08:10

wygląda ładnie. Spróbowałbym utargować z 50 zł - tak dla zasady :D

Pierwsze co bym zrobił po zakupie tego widelca to pełny serwis. Nie wiadomo ile ten widelec stał i gdzie był jeżdżony. Ja nierzadko miałem taką sytuację, że klient kupił mało uzywany amortyzator i na wszelki wypadek przyniósł do mnie do serwisu na sprawdzenie. Otwieram pacjenta a tam olej czarny.

No i jeszcze jedno - przez tą całą dzieciarnię z dh-złomu co to udziela wielu mądrych rad, w narodzie pokutuje stwierdzenie, że w marcokach nie musisz robić serwisu dopóki nie puszcza oleju przez uszczelki...

• 0

#3 Fenthin

Fenthin

Emeryt

• Mod Team
  • 7155 postów

Napisano 18 październik 2016 - 08:11

Poczytaj o problemach z widelcami Marzocchi z 2008 roku.

• 0

Reklama

Reklama

#4 MikeSkywalker

MikeSkywalker

Stary wyjadacz

• Użytkownik
  • 4724 postów
  • Imię:Karol

Napisano 18 październik 2016 - 08:49   Najlepsza odpowiedź

Wygląda nieźle ale nie wiem na ile zmieniły się ceny na rynku że @mrmorty wspomina o targowaniu tylko dla zasady. Jak na moje to 8 stówek za ten amor to sporo. 

Problemów z Marcokami z 2008 roku nie potwierdzę - miałem ten amor, jeździłem, cieszyłem się. Możliwe że dlatego że nie miałem porównania ale teraz jeżdżąc na powietrzu zdarza mi się tęsknić za Bomberem. 

• 0

2rower.gif Less is more!