Skocz do zawartości

[telefony] Wasze komóreczki


karolyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przestażałą nokię 3310... Niedługo to będzie juz zabytek :P Ale póki działa wole pakować kase w inne rzeczy (czyt. w rower) niz wydać na nowszy telefon...  

Pozdro

 

Komorka jest swietna sam ja dopiero zmienilem miesiac temu, fakt jest to chyba niesmiertelna komorka,mialem ja ponad 5 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej 3310 tylko po 4,5 roku kupilem nowa baterie bo slabo trzymala, a tak to zadnych problemow, telefon caly czas byl w fuetrale potem silikonie tak wiec wyglada jak nowy. Mimo kulku upadkow nic mu sie nie stalo, tak wiec polecam jako tania komorke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 6610i, ma szansę ze względu na popularność zostać drugą 3310. O telefonie mogę powiedzieć tylko tyle, że nie przeszkadza. Chociaż odnosząc ją do poprzednika - Siemensa SL45i - muszę powiedzieć, że Nokia wie, co to ergonomia. Instrukcji nawet nie otworzyłem - nie było potrzeby, chociaż nigdy wcześniej nie miałem Nokii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich;]

 

Niedawno nabyłem nową komórke po SE t300. Jest to Sony CMD-MZ5. Jest to telefon bardzo zadko widywany w polsce poniewaz byl raczej wydany do krajow srodziemnomorskich i skandynawskich. Telefon ma bardzo ciekawa historie. Telefon pochodzi z Amsterdamu i mojego kolegi ciotka znalazła go we włoszech na plazy. Pozniej w Polsce był problem ze znalezieniem ładowarki do niego ale z tym nie było problemu bo pasuje ładowarka z Sony Z5. Telefon ma wymienne karty pamieci Memory Stick Duo oraz posiada odtwarzacz mp3. Słuchawki byly standardowo z pilotem jak w discmanie ale idealnie pasuja do niego sluchawki z nokii. Posiada takze wejscie line in przez ktore mozna nagrywac ze sprzetu zewnetrznego. Telefon dostałem za drobna przysługe i jestem z niego zadowolony.

 

Oto link do niego

 

=1386]http://telefonia.wp.pl/hardware/show.html?IN[id]=1386

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Dalej sam nic nie posiadam, obecnie K700i testuję pod względem użyteczności jako Mp3/Radio. Radio na 4 oceniam, Mp3 na razie nie mam jak testować, bo brak kabla, żeby wgrać, ale teć czuję że rewelacja to to nie będzie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mpx200 ogolnie fajny telefonik tylko wada jest to ze strasznie szybko pada bateria ale

jest spoko ma praktycznei nieograniczone mozliwosci i jak smigam na rowerku to moge sobie posluchac mp3.

A czesto nie zastanawialem po co sa aparaty w telefonach uwazam ze sa kompletnie niepotzrebne bo i tak robia tak slabe zdjecia ze szkoda gadac juz lepiej sobie kupic jakis tani telefon i do tego cyfrowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemensik ME45 to był mój ulubiony. Teraz sie siemensy spsuły (bo je u madziarów robią). Mam C65 i właśnie w serwisie spędza wakacje! Chyba przerzutka na reniferowate (czyt. fińskie) nokie zrobię.

Myślę nad nokią 5140. Posiada ktoś :?: :?: :?:

Dobra jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja mam Siemensa SL45i i uważam że nie ma nic lepszego na rynku w kategorii cena/jakość. I w sumie w jakości do obecnych też ten telefon jest super.

Podstawowe funkcje telefonu ma - czyli dzwonić i smsować możemy.

Dodatkowo mamy odtwarzacz MP3 o super jakości dżwięku, mamy program który umożliwia czytanie książek oraz cały zestaw patchy dzięki którym możemy z komórką zrobić prawie co chcemy (nawet coś na podobnieństwo GPSa możemy mieć), poza tym slot na karty MMC, dodatkowo duża ilość fajnych gier i przydatnych programów no i wygląd także ma zarąbisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...