Skocz do zawartości

[orle gniazda] 30.09-2.10


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Kolego, ja akurat nie pojadę z Tobą w tym terminie, ale spójrz krytycznie na swoje ogłoszenie.

Jak można się zgłosić, skoro np. nie napisałeś czy zamierzasz jechać szlakiem pieszym czy rowerowym?

Asfalty czy przełaj? Wiesz z Krakowa do Ojcowa można dojechać komfortowo a można też ekstremalnie.

To może ułatwić komuś zgłoszenie.

Traktuj mój post jako pomoc a nie czepianie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kolego, ja akurat nie pojadę z Tobą w tym terminie, ale spójrz krytycznie na swoje ogłoszenie.

Jak można się zgłosić, skoro np. nie napisałeś czy zamierzasz jechać szlakiem pieszym czy rowerowym?

Asfalty czy przełaj? Wiesz z Krakowa do Ojcowa można dojechać komfortowo a można też ekstremalnie.

To może ułatwić komuś zgłoszenie.

Traktuj mój post jako pomoc a nie czepianie się.

ok jadę szlakiem rowerowym czerwonym zwiedzanie widoki na boki i uśmiech szeroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj prosze jeszcze kilka informacji organizacyjnych - np. noclegi, wyzywienie.

 

 

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

noclegi agroturystyka jest kilka po drodze będę dzwonił w tygodniu przed wyjazdem jeśli problem to biorę namiot i śpiworek to tylko dwie nocki a jedzenie sklepiki gospody bary itp jak wspomniałem 2 dni i to z cywilizacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kolego, ja akurat nie pojadę z Tobą w tym terminie, ale spójrz krytycznie na swoje ogłoszenie.

Jak można się zgłosić, skoro np. nie napisałeś czy zamierzasz jechać szlakiem pieszym czy rowerowym?

Asfalty czy przełaj? Wiesz z Krakowa do Ojcowa można dojechać komfortowo a można też ekstremalnie.

To może ułatwić komuś zgłoszenie.

Traktuj mój post jako pomoc a nie czepianie się.

 

haha, bodo nigdy zbyt wylewny nie był :D.. Na odcinku Klucze - Pilica trudniej o sklepy, zaopatrzcie się. Przejechaliśmy ten odcinek bez zaopatrzenia i dzieci prawie nam zwiędły. Nie ma problemów z noclegami, największy problem był w Podzamczu, ale to był miesiąc wakacyjny i duże oblężenie, teraz mogą być luzy. Ew. na ul. Krakowskiej (numeru zapomniałam, coś ok. 40-45) jest miła pani fryzjerka, która posiada do wynajęcia domek letniskowy 3-5 osobowy (dwa podwójne łóżka + 1x 1os) z naprawdę fajnym komfortem za 35zł od osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, bodo nigdy zbyt wylewny nie był :D.. Na odcinku Klucze - Pilica trudniej o sklepy, zaopatrzcie się. Przejechaliśmy ten odcinek bez zaopatrzenia i dzieci prawie nam zwiędły. Nie ma problemów z noclegami, największy problem był w Podzamczu, ale to był miesiąc wakacyjny i duże oblężenie, teraz mogą być luzy. Ew. na ul. Krakowskiej (numeru zapomniałam, coś ok. 40-45) jest miła pani fryzjerka, która posiada do wynajęcia domek letniskowy 3-5 osobowy (dwa podwójne łóżka + 1x 1os) z naprawdę fajnym komfortem za 35zł od osoby.

ania a co tu wylewać 2 dni to bez jedzenia i picia się przeleci (z wyłączeniem wina) a co u was jakieś plany rowerowe na przyszłość najbliższą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania a co tu wylewać 2 dni to bez jedzenia i picia się przeleci (z wyłączeniem wina) a co u was jakieś plany rowerowe na przyszłość najbliższą

 

póki co na razie tylko po Dolnym Śląsku. W lipcu wybrałam się na Green Velo z Twoimi znajomymi (już naszymi) z Kaszub, w sierpniu z dziećmi objechaliśmy jurę krakowsko-częstochowską (właśnie szykuję relację :)) ale szlakiem pieszym. A w przyszłym roku chcielibyśmy dookoła Tatr, może udałoby mi się dokończyć Green velo od Białegostoku lub z Zientkami gdzieś pojadę jak mnie przygarną :D. Poza tym Pomorze z dziećmi, Świnoujście - Hel. Takie mamy zamiary, ale to czas pokaże gdzie, co, jak i z kim :).. Rozmawiałam z Kubą o jakimś spotkanku, ale w tym roku chyba już nie wypali, trochę ma tam spraw wszelkiej maści w związku z nowym mieszkaniem.

 

A tak poza tym to cały czas się gdzieś bujamy, ale weekendowo głównie i w obrębie Dolnego Śląska lub Czech (dojechać, wrócić na noc i na następny dzień znów podjechać). Jak masz chęć wpaść pojeździć z nami to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...