Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Powitał,

Macie jakiegoś sprawdzonego i taniego spedytora z UK do PL żeby wysłać ramę Inbreda? Na razie gromadzę szpeje u kumpla ale za chwilę będę miał komplet i czas rozglądnąć się za frachtem. Będę wdzięczny za propozycje i porady.

 

Pozdrawiam, Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Jak sama rama to w spokojnie obsłuży Ci to Przesyłarka ---> https://przesylarka.pl/

 

A do większych klamotów - rower, rama z kołami i klamotami zobacz czy łapiesz się pod LA Transport ---> http://latransport.pl/

 

Ci to z kolei faworyci Lorda.

 

Dobre doswiadczenie (rower, kilka dużogabarytowych przesyłek nierowerowych) mam też z Alltra ---> http://www.alltra.pl/

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Tak jak pisałem Tobie w wiadomości prywatnej - wczoraj miała zostać dostarczona do Roberta. On też skontaktuje się z Tobą aby dogadać się na dogodny Wam obu termin przekazania paczki.

 

Nie dramatyzuj tylko pisz bezpośrednio albo do mnie albo Roberta ;)

 

 

POZDRo-:ver

 


...a tymczasem Planeta OnOne oferuje do końca liściopada rabat na koszyk w wysokości 25%. Oprócz rowerów. Nieźle!

 

UvpgKK4CUdItg0F0ETlQJmnajETQQ9rFyrpKTZVQ

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Forumowicze... Tak żebym nie musiał przerabiać całego tego topica o zakupach w XPlanet, tak w skrócie jak organizujecie te zakupy, sensu jak działa te zbiorowy transport u Was??? Pytam, bo mam powody... już wybrałem sobie drobnicę, jaka chcę kupić na Planet X z rabatorem(25%). TYLKO JAK TO U WAS WYGLĄDA TA LOGISTYKA, o której jest ten cały temat założony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu w UK jest Ivan ktory robi dla nas w Palnecie zakupy.

Kontaktujesz sie z nim i mowisz co ma Tobie kliknąć w sklepie.

Klika.

Ale pierw wysylasz mu pieniadze na konto.

Masz już kupione swoje zakupy i czekasz az paczka zrobi sie duża(wszyscy kupią co chcą).

Jak np 5 osób robi zakupy (przez Ivana) to wysylka do PL jest dzielona na 5 osob .np 20funi na 5 to wychodzi 4F.

Wysylka z UK trafia do PL do kogos z posrod tych 5 osób i ta osoba rozzsyła po Polsce innym osobą wg cennika poczty czy czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na szczęście ceny drobnicy pozostały w większości na tym samym poziomie...jak to brytole rzeczą: you snooze you loose!

Jak widzę że owijka za którą dawałem 2-3 funty albo że koszulka za trzy funty kosztuje dziesięć to szczerze w to wątpię. Lampka za którą dałem pięć - teraz piętnaście. Nawet te 25% nic nie zmienia :P

Ale - co zostało powiedziane i w tym temacie i czego sam doświadczyłem - ceny w sklepie szaleją tak jak my w szale zakupów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki Knog'a pozostały niezmienione, siodło Selle, piasta Sram...przykładami moglibyśmy sie przerzucać, dlatego napisałem "w większości" żeby uniknąć wyliczanek  ;)

 

Według mnie: jeśli ktoś obserwuje przedmiot już przeceniony oczekując na dalsze cudy to się może obudzić z ręką w nocniku. W innym przypadku rabat 25% to całkiem przyjemna sprawa. 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuma teraz. DZIĘKA

Czas daję sobie do dziś wieczora. A te funty w Plancie faktycznie jednak wywindowane, tak jakby opłacalna na razie jedna sramowska zmieniarka przód. Tell me why that's happened? Czy to rekompensuje nam trudy zakupów za granicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...