Skocz do zawartości

[mostek] Jaki mostek do mbike renegate 0.6?


pieklo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiś 5 lat umilam sobie życie przy pomocy Mbike Renegate 0.6 w rozmiarze 19’. Jego charakterystyczną cechą jest fakt, że ma on dosyć „sportową” geometrie ramy, przez co wymusza ona mocno pochyloną sylwetkę. (Sam mam 176 cm oraz 65kg i teraz sobie myślę, że jednak rama 17’ raczej mogła, by być lepszym wyborem). Chciałbym, aby pozycja na nim była jednak bardziej komfortowa, ponieważ od jakiegoś czasu przy tak pochylonej sylwetce po ok. dwóch godzinach jazdy mam problem z bolącym i cierpnącym prawym barkiem. Myślę, że najprostszym i najtańszym rozwiązaniem będzie wymiana mostka. Obecny to Kalloy Uno. Chciałbym, aby kierownica była trochę bliżej mnie oraz wyżej. Czy ktoś robił podobny zabieg w swoim rowerze i mógł, by polecić mi jakiś dobry mostek, który spełni moje oczekiwania? Mostek najlepiej koloru białego, gdyż chciałbym, aby stylistycznie malowanie roweru pozostało spójne ;).

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Jeśli znacie jakieś inne sposoby na „ukomfortowienie” geometrii roweru to z chęcią posłucham waszych rad :).  

 

mbike.jpg

(źródło: http://rower.bozym.com/mbike.jpg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...