Skocz do zawartości

[wyprawa] Wisła i okolice


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

pytania do organizatora:

 

- czy sa noclegi / gdzie po ile ? (planuje przyjazd w piatek wieczorem "na piwo" i bede potrzebowal nocleg w pok. 2 os dla 2 osob)

 

- gdzie zaczynamy w sobote / miejsce (byc moze przyjade w sobote rano wprost na jazde)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dopiero dziś zuważyłem temat, muszę ponegocjować z rodziną - jeżeli negocjacje wypadną pomyślnie to i tak dopiero piątek wieczorem. chyba, że dzień urlopu, szef nie odmówi... :>

 

 

Nie moge jechać mam z######....... amora a koszty naprawy przewyższają koszty wyjazdu które musze przeznaczy c na naprawe :/ NIE NAWIDZE SERWISÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tooreck i chłopaki sorki !!!!!!!!!!!!!!

 

mam gdzieś w piwnicy amor typu insync - montowany seryjnie w treku 4400. mogę oddać, wypożyczyć. jedna sprężyna i nic więcej, twardy, można zalać olejem i jakoś przejechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tooreck na pewno zaraz coś napisze, ogólnie ja nie jade bo bez przedniego hampla i z nie zrobionym amorem nie pojade. Mógłbym jechac na innym amorku ale cholera mnie bierze jak LYRIK stoi w domu a ja musiałbym posuwać na piepszonym suntourze w wielkimi luzami. Fenerny serwis tak wyprowadził mnie z rownowagi ze odechcialo mi się śmigać.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz się odzywam :D

więc tak, szkoda że Alvaren nie jedzie ale serwis rozwalił mu amorka, jest wściekły z tego powodu (wiem bo się widziełem z nim...), z tego powodu mam jedno miejsce w samochodzie wolne, z tym że nie mam bagażnika na rower na dach bo oczywiście nie zdązył mi przyjść (tydzień czasu to za mało czasu żeby priorytet poczta przyszedł...) no i rower będzie się gnieździł w bagażniku, od biedy 2 wejdą jak się siedzenie złoży :rolleyes:

 

co do terminu: jutro JEDNAK mam wolny dzień tak więc mogę jechać do Wisły rano, co do kwater- od 2 dni usiłuję się dodzwonić do kobiety - albo nie żyje albo ma zepsuty telefon, ale jak przed tygodniem dzwoniłem to miało nie być problemu, tak więc myśle że można jechać w ciemno, jakby co to się znajdzie gdzieś obok, pokoje mieszczą się w Wiśle- Głębcach.

 

Co do miejsca i czasu spotkania- może być centrum obok kina, szczegóły proponuje dogadać na GG (mój numer 7004419)

 

A tak w ogóle to ile osób w końcu jedzie ?

 

aha i jeszcze jedno- trasy proponuje uzgodnić na miejscu po spotkaniu :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

 

Juz po wszystkim, wypad nalezy uznac za szczegolnie udany, jak najbradziej OK:)

Pozdro dla wszystkich 5 userów forum: Majkel, Paweł Żurek, (Wujek)Riker Shogun, Tooreck (kolejność alfabetyczna)

 

Czekam na fotki: dayus@o2.pl - podajcie na PW swoje adresy,to podesle moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie narzekam na to że wyjazd był krótki- ja jeździłem od piątku ;) w piątek 40km i w sobote też 40km po górach mnie zabiło, w niedziele już tylko odpoczywałem z żoną ;)

 

wyjazd nad wyraz udany, mordercze podjazdy i zabójcze zjazdy, chyba najwyzszy czas kupić sobie fulla :D na końcu integracyjne piwko w centrum Wisły...

 

fotek za wiele nie mam ale jedną zapodam :

 

dscf4671va1.th.jpg

 

na zdjęciu widoczni wszyscy uczestnicy wycieczki na przełęczy Salmopol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo znakomicie......

 

dziekuje wszystkim, za wspaniala przejazdzke....

 

narzekac zawsze mozna, pozostaje tez niedosyt, ze moglyby to byc trzy, albo co najmniej dwa dni ........ale to i tak szczescie, ze sie nas siedmiu znalazlo.......

 

pozdrawiam uczestnikow i przypominam o planach jesiennej jazdy przez gory sowie......

 

ps. jak otworzyc tego zipa z fotkami - bez hasla nie chce sie odpakowac?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele zaliczylem jeszcze wyscig, ale tylko 30%,bo na 6km zlapalem podwójengo snake'a (4 dziury),a tak to trzymałem sie na 1 pozycji :> Ale wysig był *ujowy, bo caly czas płasko,wiec nie jestem wkurzony, dzisiaj mi jeszcze kumpel Magure połamał i całkiem lipa.

 

@riker - zip chyba jeszcze jest pusty, Shogun musi go dograć.

Gory sowie sa dla starych wyjadaczy i to najlepiej na fullach,wiec co poniektórzy z nas odpadaja(ja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...